Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Különböző társadalmi helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző társadalmi helyzet. Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Még egyetemista vagyok, egyszerű életet éltem mindig. A ferfi aki udvarol igencsak jómódú neves családból származik. Sosem voltam az a stíluskövető, inkább a kényelmesebb, egyszerűbb darabokhoz szoktam. Viszont ha vele mutatkoznék mindig elegánsan kéne kinéznem. Ő is ilyen és a családja is. Ezt leszámítva nagyon szimpatikus számomra, nem siettet semmit, de tartok attól, hogy nem tudnék azonosulni az ő életformájával.


Köszi a válaszokat.


2018. nov. 2. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb próbáld meg, és ne futamodj meg az újabb kihívástól. Most besz..rtál, de lehet, hogy valójában nem lenne megerőltető ez a dolog számodra. A jót könnyű megszokni. És egy kis változás az életedben, főleg ilyen, nem fog rossz irányba terelni téged.
2018. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pont fordított helyzetben voltam... minden ismerősöm lehülyézett, idiótának titulált... de én nem mentem bele. Ez nem csak öltözkésről szól meg hasonlók, rengeteg probléma elő fog még jönni a különböző társadalmi helyzet miatt.
2018. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem csak öltözködésről szól(amihez amúgy honnan is fogsz előtetemteni annyi pénzt?), hanem viselkedésről és az eltérő hétköznapokról is. Pl ő lehet menni minden évben nyaralni, síelni, de te nem tudod fizetni. Akkor vagy fizeti neked, vagy inkább keresel egy magadhoz valót.
2018. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Napi troll kérdés is megvolt, köszönjük Emese
2018. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, nem ment, szakítottam. Teljesen más világ volt, nagyon kényelmetlenül éreztem magam mellette, hiába voltam érte oda és vissza. Nem tudtam hogyan kell viselkedni bizonyos eseményeken, fingom nem volt milyen bor mihez illik, nem is szerettem a bort soha sem... Egy idő után úgy éreztem, meghasonlok. Amikor sajtkóstolót kellett tartani, legszívesebben kiültem volna egy sopronival a kezemben a kertben. Utáltam a puccos ruhákat, meg a hülye picészet megnyitókat. És az az értelmetlen pénzszórás..

Jól keresek az átlaghoz képest, de sosem vertem el a pénzem, nem szeretek nagylábon élni. Szakítottam, nekem ez az életforma nem ment. Azóta megtaláltam azt aki való hozzám. 26/N

2018. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hogy beleülne a készbe ez a kis golddigger. Vajon akkoris így győzködnéd magad ha egy nincstelen hivatalnokról lenne szó?

Suba a subához a nőkre is vonatkozik. Tehát egy másik csóró egyetemista talán.

2018. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nalam ez nem mukodik, az ex passim aki szegeny es en vagyok a tehetos ami hihetetlen feszultsegrket szul. Nem az oltozkodesrol szol, hanem szimplan nem tud lepest tartani nyaralasokkal, etterem etc es belefaradtam abba h mindent en fizetek.


A ferjem tobbet keres mint en utazunk, nyaralunk, baratok, ruhak es ettermet pl sosem tervezunk hanem siman beugrunk ha ehesek vagyunk.


A te helyzeted mas te vagy a no, ez be tartson vissza ha szeretitek egymast, ha forditott lenne a helyzet az egy mas tortenet lenne. Egyetemistakent mindig szegeny voltam, nem is szegeny inkabb csak ilyen kozeposztaly C kategoria es az osszes pasim jobban elt mint en.


Egyetem utan kulfold, es meg kulfoldi viszonylatban is atlagon feluli a fizetesem es egy vilaghiru cegnel dolgozom ahova az emberek meg takaritoi pozicioba is sorban allnak. Evekig jobban eltem mint az ex pasijaim, aztan jott a ferjem.


Masreszt ha mazlid van egyetem utan sokkal tobbet fogsz keresni szoval ez atmeneti allapot.

2018. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!