Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelölt be újra a Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölt be újra a Facebookon, ha korábban letiltott?

Figyelt kérdés

Egy csajnál próbálkoztam ismetkedni Facebookon,de egy idő után untattam és letiltott.

De csinált egy új Facebookot kb 1hónapja és ma engem is bejelölt.



2018. dec. 18. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet véletlenül jelölt be újra vagy már elfelejtette hogy letiltott már téged egyszer és reflex szeruen újra be jelölt
2018. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert egy hülye
2018. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem 1 hét után jelölt volna be,hanem reflexszerűen amikor megcsinálta a Facebookjáz
2018. dec. 18. 23:12
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Felesleges ezen lamentálni.

Ha valaki csak azért letilt, mert untatod, akkor én a helyedben vissza sem jelölném. Mi beszélnivalód volna egy ilyen büdös bunkóval?

2018. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát mert ő a legjobb nő ezen a világon
2018. dec. 19. 00:10
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Simán lehet reflexszerű is és az egy hét sem indokolja, hogy halálosan szerelmes és téged akar. Megcsinálta a facebookját, bejelölte akire emlékezett, később meg a face feldobott ajánlatnak pár tucat más emberrel együtt.
2018. dec. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Édes Istenem, Kérdező!!!!

Úgy látom menthetetlen vagy :D

2018. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled, ennyi az egész, épp nincs ki növelje az egóját szóval most épp téged húzott elő. Meg is érdemled, ha asszisztálsz hozzá.
2018. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!