Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelölt vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelölt vissza facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy srác (nem magyar) akit nyaralás alkalmával ismertem meg. Beszélgettünk sokat szimpatikus volt nagyon. Úgy tűnt hogy én is bejövök neki és a barátnőim is mondták hogy látszott rajta hogy nem közömbös irántam Mikor haza értem mondta az egyik barátnőm( aki szintén ott volt a nyaraláson találkozott is ezzel a bizonyos sráccal de nem beszélgettek) hogy bejelölte facebookon ès hogy már vissza is igazolt neki. Gondoltam akkor én is megpróbálom valahogy felvenni vele a kapcsolatot és bejelölöm hátha esetleg rám ír vagy valami. Viszont a srác vissza sem igazolt napok óta pedig mondta a barátnőm hogy mások ismerősnek jelölését elfogadta. Mièrt lehetett ez? Nagyon idegesít hogy nem tudom az okát.

18/l



2018. júl. 16. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg? Írj neki egy rövid üzenetet, ha nem reagál, akkor lépj tovább.
2018. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 mert ha nem jelölt vissza akkor valószínűleg erre sem fog reagálni én meg nem akarok egy szánalmas kis csitrinek tűnni aki fut a fiúk után
2018. júl. 16. 23:08
 3/14 anonim ***** válasza:
@2: Akkor nincs kérdés, lépj tovább. Majd lesz olyan srác, aki érdeklődik irántad!
2018. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak válaszokat szerettem volna kapni a kérdésemre de úgy tűnik sokat várok egy olyan oldaltól aminek az a neve hogy gyakori KÉRDÉSEK.


Ha valaki még esetleg tudna értelmes dolgot írni annak nagyon megköszönném!

2018. júl. 16. 23:20
 5/14 anonim ***** válasza:
@4: De nem érzed, hogy a kérdésedet te magad válaszoltad meg? A srác nem érdeklődik irántad, ezért nem keres. Esetleg más választ vártál? Hogy valaki megakadályozza? Te nem akarsz "futni utána" - ez is oké, de akkor nincs min agyalni.
2018. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Esetleg nem tudja még, mit írjon majd neked, ezért nem jelölt vissza.

Vagy tudja, hogy messze laksz tőle, és ezért nem is akar veled jobban megismerkedni, mert úgy gondolja, csak a szíve fájna.

2018. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 ha nem érdeklődne irántam akkor nem ìgy viselkedett volna és ezt nem csak én vettem észre a "rózsaszín" ködben hanem mások is

#6 lehetséges de hát a távolság a mai világban már nem akkora dolog vagy mégis?:/

2018. júl. 16. 23:40
 8/14 anonim ***** válasza:
7. Valakinek nagy dolog a távolság, valakinek nem. Azért pénzbe és időbe kerül mindenképp egy másik országba elutazni.
2018. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Najo de most mit akarsz tole? Kielegiteni az egodat h hu egy kulfoldi srac visszajelolt? Vagy varni amig ugyan ott nyaraltok megint? Vagy lennr realis eselyed kapcsolatot letrehozni vele? Mert ha nem az utolso opciot valasztod akkor szerintem ezt felejtsd el ahogy van mert semmit nem ersz vele
2018. júl. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire választ akarsz kapni a kérdésedre akkor kérd meg a barátnődet, hogy kérdezzen rá a srácnál a dologra. Akkor talán megnyugszik a lelked.
2018. júl. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!