Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bejelöltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bejelöltem a facebookon egyik ismerősőmet aki nagyon tetszik, és szerintem én is neki. vissza is jelölt, de nem merek egyszerre ráírni. Vagy várjam meg mig ő ír?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz beszélgetést.
2018. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyszerre,most jelöltem be?

én azt szeretném ha ő kezdeményezné

2018. aug. 20. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg milyen napja van.
2018. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Juj ne segíts! Kitalálom. Nő vagy.


Tudod attól még hogy vágás van a lábközt még írhatsz. Plusz logikailag is te jelölted be. Neked kéne akkor írni. Bár a mai világba eltuom képzelni, hogy ez lett a szemezés virtuális megfelelője. A nagy bejelölősdi.

2018. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a facebookon ismerősnek jelölés sz*rt sem jelent. Nem társkereső, nem csak azt jelölgeti az ember aki szimpi.


Ha akarsz tőle valamit írj rá. Kérdezd meg, hogy van. Vagy írj neki valamit egy megosztott posztal vagy kedvelt eseménnyel kapcsolatban.

2018. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!