Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évesen csak a prostituáltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen csak a prostituáltaknál van esélyem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egy ideje azon gondolkodom,hogy prostituáltakhoz folyamodom. Mivel csak "átlagos" fiú vagyok így az én véleményem szerint felesleges ismerkednem mert nem kellenék senkinek sem. Nem adom meg nekik azt az örömöt,hogy a barátnőivel együtt kinevessenek amiért kezdeményezek náluk. Manapság az átlagos fiút emberszámba sem veszik ha nincsen pénze. Mivel a párkapcsolat engem egyáltalán nem érdekel és felesleges dolognak tartom. Ha prostihoz járok nem kell félnem attól,hogy megcsalnak vagy nem lennék elég jó és nem kell senkinek sem megfelelnem. A pénzemért olyan nővel lehetek aki rám sem nézne de így a pénzemnek köszönhetően megkaphatom. Nem akarom,hogy engem egy lány szeressen,tiszteljen,bízzon meg bennem mert ezek a dolgok számomra feleslegesek és semmit sem jelentek.

2018. máj. 23. 16:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%

"Nem akarom,hogy engem egy lány szeressen,tiszteljen,bízzon meg bennem mert ezek a dolgok számomra feleslegesek és semmit sem jelentek."


Hazudsz.Ami nem jelent demmit arról nem íródnak ilyen sorok.

2018. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha nem érdekel a párkapcsolatosdi akkor mi a kérdés? A prostinál meg nem esélyed van, hanem megveszed, kifizeted. Ingyenpun.ira nincs esélyed, ha erre gondoltál.
2018. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
92%

Balázs, már megint Te?


Rólad szól ez a cikk, meg a beteg képzelgésedről.


Felesleges neked bármit írni sajnos...


[link]

2018. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%
Nem Balázs ez, hanem Lacika... a másik GYK Celeb
2018. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Gyilkolni nem fogok a szexért.
2018. máj. 23. 17:17
 6/45 anonim ***** válasza:
94%

4-es: ez tuti Balázs, mar megismerem a nyírségi stílusát :D

Vagy alias Karesz mostanában a fedőneve.

De majd mindjart megirja. 1 percen belül szokott válaszolni 😀😀

2018. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
95%

Lehet igaz... múltkor Lacikát buktattam be, egy hazugsággal :D


Amúgy Balázsról és Lacikáról is van egy elmosódott telefonnal lőtt fotóm amit küldtek. :)

2018. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Szegeny gyereknek több fedoneve meg fedostory-ja van, mint egy CIA ügynöknek :D


Bar az is lehet, hogy skizo...

Nem lepne meg.

2018. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
96%
"Nem akarom,hogy engem egy lány szeressen,tiszteljen,bízzon meg bennem mert ezek a dolgok számomra feleslegesek és semmit sem jelentek." Persze,ha ez így is lenne,akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést,hanem már rég egy prostinál lenmél.
2018. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
96%
Akit nem érdekel valami, arról nem kérdez...
2018. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!