Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha meglátjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha meglátjátok, hogy a kiszemelteteknek más is csapja a szelet, mit tesztek és külön az is érdekelne, hogy mit éreztek?

Figyelt kérdés

Odébbálltok, kiálltok a jelképes sorból, és ennyi, vagy inkább még jobban rákapcsoltok? Vagy akkor inkább már nem is érdekel a nő? Rossz ezt látni egy férfinak?


(Valakivel alakult valami, és egy szerencsétlen véletlen folytán végignézett egy ilyen násztáncot, ami a semmiből jött, legalábbis számomra, és azóta elképzelésem sincs, hogy hogy lesz a folytatás..Elég kínosan érzetem magam, de nem tehettem róla..ezért érdekel.)


2018. dec. 19. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

A legtöbb férfiból hiányzik a versenyszellem, harcolni akarás és inkább feladja, megijed, visszavonulót fúj ilyenkor ha azt látja más is hajt a nőre, főleg ha azt hiszi hogy a másik férfi jobb tőle (ami vagy úgy van, vagy nem).

Kevés férfi van, aki ilyenkor tovább próbálkozik vagy pláne még jobban rákapcsol, ők akik nem szívbajosak, tökösek, akár alfahímnek is mondhatóak.


Mielőtt jönne a lepontozás, én is ilyen vagyok sajnos, mármint olyan aki ilyenkor feladja, úgyhogy könnyű volt leírni saját magam. (Most már erre jöhet a lepontozás.)

2018. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. dec. 19. 09:59
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Rögtön nem állok ki, de nem is kapcsolok rá olyan sokkal jobban. Pl ha jövő héten akartam elhívni egy közös programra, akkor ha látok ilyen ráhajtást, inkább már aznap/másnap elhívom, ilyet persze megcsinálok.

Egyébként viszont simán adom magam, ahogyan addig is, és majd kiderül, hogy így is én kellek-e neki.


Ha a másik jobban tetszik neki, akkor hiába pörgök a fejem tetején.

2018. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

A mai világban minden nőre 20 férfi jut. Szóval ez általános. 19 férfivel meg versenyezzen a halál. A netes társkeresők és a hasonló ismerkedős apppok is csak a felső 10%-nak jön jól, így már naponta több nőt tudnak megdugni.

Hogyan versenyezzenek az átlagos férfiak a tökéletes lovagokkal? Már a fotónál elbukják a dolgot.

Ezzel szemben a nők meg felütik a "katalógust" és kiválasztják a napi szeszélyeiknek megfelelő "tulajdonságokkal" megáldott Don Juan-t. Ennyit meg az egyenlőségekről.

2018. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha látom, hogy a lány érdeklődik irántam, nem nagyon érdekel hány pasi csorgatja rá a nyálát és hányan próbálkoznak, de ha azt érzem kevésbé érdeklem, akkor keresek mást, mind1 hányan udvarolnak neki
2018. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Úgy is a nő dönt, ki kell neki. Volt már hasonló és hanyagoltam a dolgot. A nő viszont velem akarta folytatni és nem a másikkal, amit jelzett is. Bármit csinálhatsz, ha a nőnek a másik kell, úgy is lekoptat.
2018. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb fülét- farkát behúzva elmenekül. Kevés olyan kitartó bátor férfi van aki utánna is törtet a nő felé.
2018. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az nem érdekel, hogy más férfi is csapja-e a szelet, mert nem az a lényeg. Hanem az, hogy a nő hogyan viselkedik.


Ha mások is csapják a szelet, de velem foglalkozik, akkor semmilyen rossz érzés sincsen, sőt, nő a szemben.

Ha más férfiakkal is flörtölget, akkor az először fáj, utána kiábrándító.


Bármilyen hihetetlennek is tűnik a férfiaknak is vannak érzéseik.

És ezekbe az érzésekbe belebarmol, ha azt látja, hogy a kiszemelt nő más karjaiban smárolva is beéri.

Lényegtelen, hogy a történetben ő a szamár vagy a ló, az a lényeg, hogy ennek az az üzenete, hogy nem igazán komoly a nő részéről az érdeklődés. Egy férfinak is jól esik, ha komoly érdeklődést érez, éreztetik vele, hogy őt akarják.


Szóval nem az a lényeg, hogy hány férfi nyomul még a kiszemelt nő után, hanem az, hogy a nő komoly szándékot mutat vagy sem.

2018. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm. Külön köszönöm, hogy bár férfiként az érzéseket nem mindig élitek meg, figyelitek meg, kommunikáljátok, mégis erről is írtál.


Egyébként te voltál az egyetlen. Köszönöm, igen, nagyon nagy kísértés nekem azt érezni néha, hogy nektek talán nincsenek érzéseitek. Merthogy nem beszéltek róluk.


Köszi!

2018. dec. 19. 13:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Kiállok a sorból, nem szeretek esélytelen dolgokra időt és energiát pocsékolni.


Igen, rossz látni mással, nagyon rossz érzés.

29F

2018. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!