Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lánynak számít-e az intim méretem vagy sem? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
Direkt nem a szexualitás kategóriába írtam, mert az ismerkedés oldaláról közelíteném meg. Elég gáz lenne első alkalommal azzal nyitni, hogy "neked mekkora az ideális méret". A helyzetet nehezíti, hogy még soha nem is volt barátnőm (26 vagyok) pont abból kifolyólag, mert iszonyatosan gátlásos vagyok a méretem miatt és lelkileg totál összeomlanék, ha egy csaj dobna emiatt. Nagyon mimózalelkű vagyok, szóval az a tanács se, hogy "próbálkozz, valakivel majd csak összeillessz", mert utána még ennél is gátlásosabb lennék és végleg összezuhannék érzelmileg. Esetleg van-e viselkedésbeli/fizikai jelei annak, hogy egy lány nem nagy étvágyú? Vagy esetleg próbálkozzak kimondottan előnytelen külsejű lányoknál, hiszen akkor nekem is lesz "aduászom" arra az esetre ha meg szeretne alázni? Mit javasoltok?

2018. dec. 20. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19 cm átlag? Mégis merre?
2018. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7 nem kellett volna ekkorát trollkodnod, akkor jobban bele tudtál volna gázolni a kérdező lelkébe...


[link]


Még Kongóba sincs 19cm az átlag. 😅😅😅

2018. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Nincs jele. Minden nőnek számit a méret.

Ha nem is az az alapja az ismerkedésnél, de ha arra kerül a sor , és nincs meg a megfelelő szerszám , akkor nem számits semmi jóra.

Szóval nem azonnal, de amikor használni kell, csak az számit mindegyiknél.

2018. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!