Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, hogy a magasságod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a magasságod nehezítette az ismerkedést?

Figyelt kérdés
A női átlagmagasság Magyarországon 164 cm, a férfi 176 cm. [link]

2018. dec. 21. 21:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetőn nem vagyok valami magas, de a lányok kb 80%-nál magasabb vagyok, így nem igazán jelentett eddig gondot.
2018. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Miután a nők többsége magas férfit szeretne, az alacsonyabb férfiak értelemszerűen jelentős hátrányban vannak.
2018. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Semmit nem számít! Én 197cm vagyok, az alacsony és magas lányoktól is megkaptam,hogy ronda vagyok ássam el magam! Ha jólnézel ki tökmindegy milyen magas vagy!
2018. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Én jól nézek ki, magas is vagyok, és spriccelős orgazmust is tudok okozni.


(nem kérek privátot)

2018. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
195 vagyok, igen elég nehéz találni magas lányt..
2018. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Én is 197 cm vagyok, mint egy előző válaszoló és rohadtul meglepődnétek, hogy mennyi 160-170 cm körüli lány szokott elküldeni azzal, hogy túl magas vagyok neki, ő nem ilyen magasat képzelt el.
2018. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
nem kell elhinni, nyugodtan pontozzatok..185 felett minden centi hátrány
2018. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

7.

Én is ezt látom. Két legjobb barátom, akik a legsikeresebbek a nőknél, egyikük 182, a másikuk 184 cm. Hatan vagyunk egy régi (középiskolai) baráti, haveri társaságban és így nézünk ki magasságra: 167 cm, 171 cm, 182 cm, 184 cm, 197 cm, 202 cm.


Érdekes módon messze az átlagosan magas magasságú srácok a legsikeresebbek is a nőknél közöttünk, de úgy nagyságrendekkel a többiekhez képest. Én 197 cm vagyok, de sokszor szívesen lennék 10 centivel alacsonyabb és nem csak akkor, amikor beverem a fejem mindenhová, hanem csajokkal való ismerkedéskor is.

25/F

2018. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Túl alacsony minden nő, alig látni magasat. Pedig nem vagyok kirívó a 190 centimmel, vannak nálam magasabbak. Ráadásul nagyon törékeny a legtöbb nő. Kicsi kezek, lábak. Imádom, ha egy nőnek van legalább 38-39, de inkább 40-es (szép, formás) lába, erősebb csontozatú, de attól még formás, nőies keskenyebb derékkal, széles csípővel, nagyobb kerek popsival.
2018. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok jöttek, nem erre számítottam.


Azért írtam ki a kérdést, mert nekem pszichésen sokáig problémát jelentett a magasságom nőként, ugyanis 2 cm-vel vagyok az átlag férfimagasság fölött, ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a férfiak 80%-a kisebb nálam. Az egész pszichés dolog abból fakadt, mint arra mostanában rájöttem, hogy abban nőttem fel, hogy a magas nőknek az ismerkedés szinte a lehetetlennel határos, mert a "jóindulatú" szüleim folyamatosan szajkózták nekem tizenéveken keresztül.


Aztán jött az életmódváltás, és most már kigyógyultam ebből a komplexusból. :D Rájöttem, hogy az a lényeg, hogy az ember az ideális testsúlyán legyen, és kihozza önmagából a legtöbbet.

2018. dec. 21. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!