Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha huszonhárom évesen csak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonhárom évesen csak és kizárólag elutasításokat kaptam, akkor érdemesebb hanyagolnom az ismerkedést a fenébe és csak olyan dolgokkal foglalkozni az életben amit szeretek csinálni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2018. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez a kerdeeeees??!!!Ne kedves ne hanyagold az ismerkedest csak azért mert volt pár rossz elmenyed.Ha mindenki igy csinálna nem igen lenne kapcsolata senkinek.De ha esetleg részletesebben leirnad hogy mi nem megy az ismerkedesnel lehet tudnánk segíteni.
2018. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kopaszos vagyok, egy kicsit görnyedt, első 3 fogam görbe, egy kicsit csámpásan megyek. Ennyi elég szerintem, hogy soha ne legyen barátnőm. Csak beszélgetnek velem, de ha egy kicsit komolyabban közelednék máris leállítanak.
2018. okt. 5. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Az szopás. :)
2018. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

47%

Nem,neki olyan sosem lesz, hogy szopás.

2018. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

A 2. válaszoló full fogyi. De aki még 18 éves kora előtt elveszti és a fél-1 év kihagyás nála már óriási szexhiánynak, kihagyásnak számít, az sosem fogja érteni. Nem egy pár elutasításról lehet szó.


A legtöbb ember kb 14 éves korától vágyik a szerelemre, intimitásra, szexre. Ha a kérdező 23 éves, az azt jelenti hogy már lassan 10 éve él anélkül, hogy ezeket megkapná. Ebbe tényleg bele lehet őrülni. Én is 21 éves koromig szűz voltam, de 25 éves korom előtt is szinte teljesen átnéztek rajtam a nők, szóval tudom miről beszélsz kérdező. Amiket írtál problémákat magadról, nem tudod megjavítani? (De, a legtöbbet igen, csak költői kérdés volt.)


Jaja, érdemesebb másba fektetni az energiáidat, pl javítani az életeden más dolgokban, mert azok nagyon kellenek

2018. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Mindenképpen érdemesebb, Kérdező. Azzal, hogy begyűjtesz rengeteg elutasítást, pofáraesést, nem leszel előrébb. Senki se lehet mindenben kiváló, neked nem mennek a párkapcsolatok. Nagy ügy! Szerencsére van még millió meg egy dolog, ami élvezetesebb és hasznosabb, mint a párkapcsolat.

Szóval, ha jó tanácsot megfogadsz, kerüld el a nőket, feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, és inkább olyasmire fordítsd az idődet, amit te magad is nagyon szeretsz csinálni.

2018. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!