Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor, amikor valakit még a saját rokonai is kinéznek azért, amiért nincs felesége/barátnője, ugyanakkor a nők mai elvárásairól nem hajlandóak tudomást sem venni?

Figyelt kérdés
Melegnek tartanak sokan, vagy egyszerűen csak szimplán nem normálisnak tartanak, amiért még mindig nincs családom 30 éves koromhoz közeledve sem, ugyanakkor nem hajlandóak elfogadni azt a tényt, hogy megváltozott a világ, és ma a nőknek nem érzelmek kellenek, hanem kocsi, utazások, jó fizetésű meló stb. Ezek nekem meg nincsenek, nem is csoda, hogy messziről elkerülnek a mai anyagias nők. De a saját rokonaim sem hajlandóak erről tudomást venni, és engem tesznek meg hibásnak emiatt, mit tegyek?

2018. dec. 22. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

1. Nem minden nő olyan, amilyennek írod.

2. Senkinek nincs köze a magánéletedhez. Ha belepofáznak, akkor kerülni kell őket.

2018. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, azok a gonosz nők nem vesznek rólad tudomást, mikor olyan tökéletes vagy egyébként. Ja, biztos nem.
2018. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert szerinted csak a gazdag vagy jóképű férfiaknak van barátnője? Ha nyitott szemmel jársz, te is láthatod, hogy nem így van. Lehet, hogy pont a te elvárásaiddal van gond, és ezért nem találsz barátnőt. Mondjuk a családtól nem szép, hogy piszkálnak emiatt.
2018. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Egészen egyszerűen közöld velük, hogy a mai átlagtól eltérő értékrended van és ilyen párt is szeretnél magad mellé, aki viszont ritka mint a fehér holló, ezért nem tehetsz többet mint hogy nyitott szemmel jársz.
2018. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Engem is állandóan ezzel szívatnak, mondjuk nálam azért van ez, mert tudják, hogy azért nem köteleződöm el, mert nekem sokkal kényelmesebb néhány lánnyal szexkapcsolatban elvegetálni, és közben élvezni az életet, mint összeházasodni valakivel. Számomra az még csak teher lenne így a 20-as éveimben.
2018. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon könnyű áttolni a saját sikertelenségünket egy olyan világképre, hogy "azok a gonosz anyagias nők". De sajnos nem igaz, létezik ilyen is, de nem egy egész nem olyan, és erre nem foghatod a párkapcsolati kudarcot.
2018. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Semmit nem tudsz csinálni, soha nem fogják elfogadni, nem látják át, hogy megváltoztak az igények. Már nem azt a világot éljük, mint régen. Ha benne vagy a felső 20 %-ba akkor talán érsz valamit, különben megszületni sem érdemes. De ha már megszülettünk, legalább ne is szaporodjunk, fiainknak is ilyen életét szeretnénk?
2018. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Azért remélem, hogy neked összejön még a család, de ha még sem, ne neveld fel semelyik alfának a gyerekét, nem kell még több lúzer béta.
2018. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert a te hibád. Az ő idejükben sem volt mindenkinek csaja, csak összeszedték magukat, hogy legyen.


Neked ezek szerint jó nélkül, mert csak lebegsz a fosban. Még nem elég rossz.

2018. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sz@rd le a rokonokat. Ennyi.


Nekem sincs senkim. És nekem aztán mondhatnak bármit. Egyik fülemen be, a másikon ki.

2018. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!