Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért nem tudja belőni a saját szintjét? Közösségi oldalakon olyan nőkkel próbálják felvenni a kapcsolatot, akik külsőleg is sokkal a szintjük felett vannak és láthatóan a képekből anyagilag is.

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 12:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
próbálkoznak. annyi mindenkinek jár.
2018. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Talán azért, mert a párkapcsolat nem egy rpg játék, ahol csak szintek, statok, skillek meg ilyesmik szerint kell játszani. Ha én külsőleg és anyagilag a saját szintemen válogattam volna akkor most nem egy nagymellű szőke lány lenne a barátnőm
2018. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ezt en sem szoktam erteni... legtobbszor csak igy nezek, hogy "te, baratom magadra neztel, aztan ram, aztan megint magadra, es komolyan lattad ezt megtortenni?" :'D.
2018. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Hiába néz ki jól valaki külsőleg,ha belül nagy sötétség van.
2018. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés ugyanitt : Photofeeler alapján csak női szavazókkal 6,3/10 kaptam 30 szavazás alapján. Akkor én milyennek számítok? Mert azt mondjátok, az átlagos férfi kell a nőknek. Egyszer, ha kaptam kezdeményezést vagy pozitív visszajelzest a kezdeményezéseimre. Amúgy voltak már barátnőim, de sosem direkt ismerkedésből.
2018. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Jajj erre a szegény hercegnőre rá merészelt írni egy földi halandó brühühü most mi lesz?
2018. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem lepontozni kell, hanem érdemben válaszolni. Hm?

#5

2018. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nyiss róla külön kérdést, egyáltalán nem tartozik az én témámhoz.
2018. okt. 30. 13:02
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Ez tényleg érdekes. Én tisztában vagyok avval, hogy szint alatti vagyok, így csak a barátnőimnél látom, hogy milyen ronda pasik hiszik azt, hogy van esélyük. Azért durva ez, mert ők is a külső alapján választották ki a nőt, de tükörbe nem néznek.
2018. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
85%
Ezt én sem értem. :D Egyrészt a facebook például nem társkerső oldal, de sokan annak használják, rendben, ez van, lépjünk túl ezen... Aztán ott van az adatlapom, sok dolgom nyilvános. Igényes képeim vannak, csinos és elegáns ruhában vagyok rajtuk (hétköznap is így járok), a szép nappalinkban vagyok lefotózva a családommal, nyaralás közben, nívós szórakozóhelyeken és akkor ír egy "szia cica, randi" üzenetet egy nem túl helyes pasi, egyáltalán nem is igényes, a háttérben az omladozó szobafal, kosz, mellette a kőbányai... Abszurd. :D Próbálkoznak, de minek... Mindezt persze úgy, hogy ki van írva nálam: kapcsolatban. :D (Nem vagyok egyébként kapcsolatban, de így próbálom lecsökkteni az ilyen jellegű kéretlen leveleket).
2018. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!