Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mennyire nehéz rendes párt találni?

Figyelt kérdés

Nőként elgondolkodtam rajta párszor még korábban, hogy milyen nehéz normális párt találni, hosszú távra tervezni, és társaik, és kíváncsi vagyok, hogy az ellenkező nem szemszögéből mennyire hasonló a helyzet.


Srácok, nektek mennyire nehéz találni egy olyan lányt/nőt, akivel jól kijöttök, aki bejön nektek, aki "normális", és akivel hosszú távra lehet tervezni?


Illetve mi az, ami nálatok a leggyakrabban eldönti, hogy egy kialakuló kapcsolat bukó?



2018. dec. 24. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Alapvetően nagyon nehéz olyan társat találni akivel jól ki tudsz majd jönni és megvan minden ami kell, a belső és a külső tekintetében is. Nálam általában ott bukik el a dolog, hogy tudom azt, hogy nem fog elfogadni az illető vagy elítél és elég gyakran tapasztalom azt is, hogy megbélyegez, vagy szimplán idővel hátba támad.
2018. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy normális, meg hogy rendes?
2018. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj:) Kinek mi.

Számomra biztos nehéz lesz, mivel én nem tolerálom a cigit, sem a tetkót és a piát is mértékkel. Persze mástól elfogadom., de csak mint ismerős. Ha pedig ezt nézed akkor már a nők 40-60% alapból elbukik és semmit nem is mondtam.

Ezek után még persze ott a küllem és a belső tulajdonságok valamint a viselkedés, szóval igen nehéz, de persze akinek bejönnek a cigis tetkós csajok akik heti 1x legalább berúgnak azoknak most arany életük van.

2018. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak könnyű, akiknek nincsenek elvárásaik. Akiknek vannak, azoknak nyilván nehezebb. De ez nem nemfüggő dolog.
2018. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

"Nálam általában ott bukik el a dolog, hogy tudom azt, hogy nem fog elfogadni az illető"


Land of Confusion, az meg sem fordult eddig a fejedben, hogy ez inkább egy önbeteljesítő jóslatként működő, esetleg téves logikán alapuló meggyőződés?

2018. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

# 5


Miért lenne téves meggyőződés?

2018. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Sikeres, magabiztos huszonéves férfiként azt tapasztaltam, hogy rengeteg lányt meg tudok szerezni (komoly kapcsolatra pláne, de sokszor alkalmira és szexkapcsra is), de nagyon ritka az aki engem is megfog, és úgy tudnék rá, hogy na igen, ő vele el tudnám képzelni. Belsőre ritkább az ilyen lány, mint külsőre.
2018. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

"Miért lenne téves meggyőződés?"


Azért, mert szerintem a legszentebb ember sem képes teljes objektivitásra saját magával szemben. Te például durván alulértékeled magadat, és a lehetőségeidet sokkal rosszabbnak és szűkösebbnek látod a ténylegesnél - legalábbis számomra kívülállóként így tűnik. Mintha inkább bevállalnád a biztos rosszat, semmint hogy utólag érjen meglepetés, mert akkor az derülne ki, hogy valamit mégsem vettél számításba, és tudomásul kellene venned, hogy a helyzet nem volt teljesen a hatalmadban. Pedig a meglepetések lehetnek ám kellemesek is, még akkor is, ha esetleg a világképed egy részét utólag, az újabb tapasztalatok alapján újjá kellene építeni.

2018. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, mint fellabu kaloznak zsakbanfuto versenyt nyerni.
2018. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

# 8


Te ismersz engem?


Annak is megvan az oka, hogy miért értékelem magam alul vagy épp olyannak, mint amilyen vagyok. Számomra mindig is idegen volt az az érzés amikor valaki szeretettel gondol saját magára, pedig nem vagyok önbizalom hiányos.


"mert akkor az derülne ki, hogy valamit mégsem vettél számításba, és tudomásul kellene venned, hogy a helyzet nem volt teljesen a hatalmadban."


Inkább a tévedés az amit nehezen viselek el és az, ha hibázom. Én eddig próbáltam úgy élni az életem, hogy mindent maximálisan megterveztem, bár úgy tűnik ez a tendencia nem éppen nyerő.


Nem szeretem a meglepetéseket, mert a meglepetések általában olyanok amik egy ideig-óráig tartanak. Legalábbis számomra.


Továbbra is tartom, a mondásom ami így hangzik:


"Engem úgy szeretnek az emberek, mint egy akciós ételkupont."

2018. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!