Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mennyire nehéz rendes párt találni?

Figyelt kérdés

Nőként elgondolkodtam rajta párszor még korábban, hogy milyen nehéz normális párt találni, hosszú távra tervezni, és társaik, és kíváncsi vagyok, hogy az ellenkező nem szemszögéből mennyire hasonló a helyzet.


Srácok, nektek mennyire nehéz találni egy olyan lányt/nőt, akivel jól kijöttök, aki bejön nektek, aki "normális", és akivel hosszú távra lehet tervezni?


Illetve mi az, ami nálatok a leggyakrabban eldönti, hogy egy kialakuló kapcsolat bukó?



2018. dec. 24. 23:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 20 éveig kerestem, de szerintem most dobtam egy 6-ost :)
2018. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7: Ha nem fog meg, akkor minek alakítasz vele ki kapcsolatot? Engem semmivel nem lehetne rávenni arra, hogy olyanért a kisujjamat is mozdítsam, aki nem fog meg. Nemhogy még kapcsolatot akarjak vele...
2018. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Rockarc ***** válasza:

Mindenkinek vannak elvarasai. Minel tobb ilyen van, ugy csokken a szoba joheto jeloltek szama. Pl az elhizast mindket nem igen komolyan veszi, siman kiesik a masik oldalrol a letszam fele. Ha pedig az egyedulallok koreben nezzuk siman lehet ez akar 80% is. Ugyanez mehet hajszinre, hosszra, vegzettsegre, dohanyzasra, allattartasra, gyerek, munak, lakhatas, stb, kinek milyen "becsipodese" van. Jo esellyel csak egy mareknyi szoba joheto partner megy at a szurokon. Gaz akkor van, ha egyik sem felel meg. Hol vannak meg a hosszu tervek?


42F

2018. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell agysebésznek lenni ahhoz, hogy belásd, a népesség nagy hányada heteroszexuális és egy heteroszexuális párkapcsolathoz egy férfi és egy nő kell.


Annyi, hogy egy férfinek kevesebben hazudnak szerelmet azért, hogy megkapják a farkát. Ezért tűnik kevesebbnek a kereslet ránk, mint rátok. Talán békésebben vagyunk egyedülállók, de a kereséssel mi sem állunk jól, mert nyilván aki kezdeményez, azt utasítják vissza többen.

2018. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Keservesen...
2018. dec. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, hanem lehetetlen. Az a néhány normális lány mind foglalt.
2018. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%

#16:

Csak az foglalt, amelyiken fekszenek. :D

2018. dec. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz, az utóbbi 5 évben mondhatom azt hogy 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány nő volt olyan értelemben szimpatikus. Persze 3 nál kis idő elteltével kiderült párjuk van. Volt aki elköltözött, volt aki (netes ismerkedésnél), távolságra hivatkozva nem bonyolódott inkább velem...

Egyébként számomra fontos a belső, az hogy milyen elvek szerint él, milyen tulajdonságokkal rendelkezik, ha ezek nincsenek meg, nem fogom azt érezni hogy na Ő az!

Ez elég nezéz így, mivel lassan kevesebb a jó erkölcsös nő, mint férfi. Emellett fontos az is persze hogy külsőleg tettszen,nyilván, hazudnék ha azt mondanám a külső nem számít...

Legutóbbi esetről írnék:

A hölgy kedves volt, velem mindenképpen. De másokkal néha bunkón beszélt, kissé agresszívan viszonyult olyanokhoz akiket nem kedvelt. Beszólogatott embereknek, úgymond már már férfiasan. Szexuális dolgokról úgy gondolkodott szinte mint egy férfi (pl: szerinte teljesen rendben van ha egy férfinek állandóan a szexen jár az agya). Külsőre kisportolt, feszes test, szolibarna bőr, középhosszú fekete haj. Mondhatni minden férfi álma. (Nekem külsőre pont nem az esetem de nem zártam ki emiatt)

Egy rövidke ismerkedés után már nem volt szimpatikus, a belső tulajdonságok miatt. Azt éreztem leragadt a külsőségeknél, tehát hogy szerinte egy nőnek legyen jó teste, segge, mert az normális és ennyi kell a férfiaknak is...

Hát nekem nagyon nem ez a mérvadó.

Na mindegy, mindenki hülyén nézett mikor megkaphattam volna egy (szerintük) álom nőt, de nekem nem jött be.


Igen sajnos mondhatom hogy az aki nem csak a külső alapján dönt annak nehéz dolga van. Meg emellett még ott vannak a különböző életvitelbeli eltérések is mimor két ember ismerkedik... Hajj mindegy lehetne ezt sorolni de felesleges.

Egy szó mint száz, igen nehéz férfiaknak is olyat találni aki mindenféleképpen bejön...

2018. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy hatost már én is dobnék! ;)
2018. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vannak azért normálisak szerintem. Én legalábbis sok olyannal beszélgettem, akiket annak tartok, nem ezzel van a baj. Ha nem alakul ki vonzalom, nem érzem azt, hogy "na vele már igen", akkor lehet akármilyen normális, akármilyen csinos, onnantól "bukó", ahogy fogalmaztad kérdező.


Ezzel együtt látom az illető lány értékeit, és ő nem tehet arról, hogy nem váltja ki azt a bizonyos vonzalmat, amit kell. Sajnálom is ezért, mert sok esetben nem is tudom megmagyarázni, hogy miért nem, csak egyszerűen nem fog meg... ez a legjobb kifejezés. Pontosan tudom milyen az, amikor valaki megfog már az elején, és olyankor látszik is, hogy nagyon működik a kapcsolat, meg a kommunikáció, csak ez nem mindig kölcsönös hosszútávon.


Azt nagyobb bajnak látom, hogy a nők sokszor zavartabbak, és nem tudják mit akarnak. Egyik hónapban még nagyon akarják, a másikban meg "sosem szerettelek". Én ehhez képest jobban tudom mit akarok, és nagyon fáraszt ez a viselkedés, amikor a női oldalról leginkább hullámvasútra hasonlít a kapcsolat. Szerintem emiatt nem lehet sokszor tervezni, legalábbis az elején.


Az is valós helyzet, amit az előző hozzászóló írt, de nem kell kisportoltnak lenni, elég ha csinosnak érzi magát, ez már feljogosítja arra, hogy bunkó legyen, és akár férfiként viselkedjen. Persze ők férfit szeretnének maguk mellé. Viszont egy férfi nem akar egy férfias nőt maga mellé, és amikor egy nő lekezelő, arrogáns, akkor ne várja el, hogy vonzónak tartsák, és "kelljen". A csesztetést senki nem akarja hallgatni, és ha idegen felé megy, akkor otthon is fog menni.

2018. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!