Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy friss kapcsolatban normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy friss kapcsolatban normális minden nap órákat beszélni? (ha távolság is van köztetek) Ha kihagytok néha 1-1 napot az baj?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hiába írok bármit "barátnőmnek" ha nevezhetem ennek, nagyon friss a dolog... Általában ha van kedve beszélgetni és aktívan hallgatok, órákat tudunk beszélni. Ha ez nem megy neki, és esetleg rólam lenne szó bármiben, elintéz 1-2 sorban. Az igaz hogy elég csendes és elvileg bízik bennem, ami nála nagy szó, de szerintem jobban is megerőltethetné magát.


Élőben nincs baj, de kezdem megunni ezt a netes dolgot. Arra gondoltam, valahogy januárig ritkítanom kellene a kapcsolatot vele, mert megöl ez. Normálisan néha kihagyni egy napot beszélgetés nélkül? Feldoba szinte...Mit tegyek?


2018. dec. 25. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:
feldobna*
2018. dec. 25. 14:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom hazamegy a családjához, akkor pl nálunk ki szokott maradni egy-egy nap és nem ront a kapcsolaton egyáltalán. Hol többet, hol kevesebbet beszélünk a neten, élőben viszont minden gördülékeny, romantikus, sokat beszélgetünk és nagyon jó a másik társasága. Szerintem ez számít. A net arra van, hogy áthidaljátok azokat a napokat, amikor nem vagytok fizikálisan egymás mellett. Szerintem nem gond ha változatos az, hogy mennyit beszéltek (többet vagy kevesebbet) és sem gond, ha kimarad egy-egy nap. Ha működik a kapcsolat, akkor nem ezen fog múlni.
2018. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 év utan is órákat tudtunk beszélgetni amit mondjuk sokan nem értettek :-)
2018. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de a kérdés, hogy minden nap, mondjuk este 8tól fent vagytok már mindketten neten, gépközelben, milyen unalmas már mindig ugyanúgy tötleni az estéd :/ amikor alig történik valamit mindkettőtökkel
2018. dec. 25. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem (sajnos már csak) volt egy nagyon közeli jóbarátom, jóbarátnőm. Én egy idő után többet szerettem volna tőle , mint barátság ez igaz, de nem voltunk párkapcsolatban soha. Nagyjából 5 évig szünet nélkül minden nap órákig beszélgettünk, és nekem soha nem volt az sem unalmas, ha épp azt mesélte, hogy kent egy vajaskenyeret. Ha neked unalmasak a beszélgetések, talán nem ő az akivel keresitek egymást. Mondjuk én soha nem is értettem, hogyan lehet valakit "megunni". Nálam ez ismeretlen.
2018. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy nap beszéltek is, akkor sem kell egész nap. Megkérdezheted hogy van, hogy telt a napja, mi a terv holnapra és ezzel máris érdeklődtél felőle, amiből érzi, hogy érdekel téged. Ha nem jön a téma, akkor küldesz egy szívecskét, ő visszaküld egyet, lerakod a telefont és elfoglalod magad. Aztán vagy ír, vagy nem, de legalább beszéltetek aznap.

Mi mindig ezt csináljuk. Egyikünk sem a szavak embere ha netes kommunikációról van szó, de ha együtt vagyunk, akkor maradéktalanul bepótoljuk. Most is majdnem egy hetet voltunk egymás társasága nélkül, ebből kb 3 napot beszéltünk, mert tudtam, hogy van programja, elfoglalt. Holnap jön hozzám és együtt töltjük a karácsony utolsó napját. Nem dőlt össze a világ attól, hogy 3 napot töltöttünk beszélgetéssel, 3 napot pedig nem beszéltünk, max küldtünk egy "szeretlek" matricát. Ne görcsölj erre rá, ha működik a kapcsolat, akkor tényleg nem ezen fog múlni.


#2-es válaszoló voltam

2018. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. dec. 25. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
igen rendbe van normális nagyon is 24/F
2019. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!