Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek van erre 'normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van erre 'normális' megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 7 éve vagyunk együtt - amikor megismerkedtünk még suliba jártam, tavaly előtt fejeztem be. Azóta én folyton melót keresek, alkalmi munkáim vannak. Ebből adtam anyáméknak a háztartásba, ha már albérletet nem tudnék kifizetni.


Az első 5 évben 60km-re laktunk egymástól, busszal egy óra volt. Hol én mentem, hol ő jött. Nem is volt olyan draga a buszozás sem. Az utóbbi két évben viszont nálunk lakott, mert kapott itt állást. Innentől kezdve ő is adott pénzt a lakhatásért illetve sokszor a kaját ő állta. Anyáméknak ez így megfelelt, gond soha nem volt belőle.


Viszont most páromat a munka elszólítja 300km-re. Ott egy kollégájával vettek ki albérletet. Nem szeretnénk elszakadni egymástól, anyagilag az ide-oda ingázást nem bírnám, még akkor sem ha párom kisegítene.

A kollégája mondta, hogy menjek én is nyugodtan de az anyagiak miatt nem lenne fair vele szemben. Az alkalmi munkáim pedig csak itt vannak, amit ugyan feltudok adni akármikor.

Jó lenne ha a másik városban találnék munkát, akkor együtt lehetnénk. De nincs garancia arra, hogy rövid időn belül találnék is, a munkakeresési fázis alatt pedig kényelmetlen lenne ha páromnak kéne ellátnia még engem is.


Szerintetek mi lenne az ideális megoldás, úgy hogy közben együtt maradhassunk? Nem bírunk egymás nélkül létezni. :(

Van erre egyáltalán valami? Folyton csak ezen rágódunk.


L



2015. aug. 25. 00:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
keress ott munkát interneten most már ott keresel ahol akarsz (vagy kérd meg párod, hogy nyílt szemekkel járjon, kérdezzen körbe ottani ismerőseitől) stb.
2015. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, folyton figyelem a munkalehetőségeket...

Köszönöm a válaszod! :)

2015. aug. 25. 00:55
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

az ingázás is megfelelne?

Ismered a telekocsi rendszert?

2015. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szóval ha ő jól keres, ingázhatna Hozzád, amikor ráér.

Milyen hosszú ez a szerződése?

2015. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hallottam róla igen, erősen gondolkodom is rajta...

Mert egy darabig még csak-csak ingázok, de hosszabb távon macera lenne nagyon. Reménykedni tudok csak, hogy ott hamarabb kapnék állást és akkor nem kellene gyakran ide-oda utazgatnom.

Köszönöm!

2015. aug. 25. 01:09
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Azért én ezt nem értem. ÁLLÍTÓLAG fontos neki, hogy ne szakadjatok szét, mégis elmegy egy messzi városba, és TE VAGY EGYEDÜL, aki az ő általa okozott szétszakadást helyre igyekszik hozni.


?????

2015. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sajnos határozatlan, nem tudja senki...

Mert egy halvány esély van rá, hogy többször visszaküldik egy-egy meló miatt a jelenlegi városunkba is.


Annyira sajnos a fizetése sem jó, hogy pl. hétvégente hazajöjjön - vonattal legalábbis.

Meg ha azt nézem, akkor ha minden jól megy péntek éjszaka érne haza, másnap pihi, de akkor vasárnap már vissza...olyan láttuk is egymást meg nem is dolog lenne.

2015. aug. 25. 01:13
 8/20 A kérdező kommentje:

#6

Leírva, kívülről tényleg így tűnhet. De mondhatni nincs más lehetősége. Előtte magánvállalkozóként az apjával dolgozott, ezek után egy sima érettségivel 35 évesen nagyon nehéz (=hosszú idő) volt neki mire ez a munka bejött. Semmi más nem jött össze neki, ez is csak nagy szerencsével. Szereti ezt a munkát csinálni (geodéta egyébként) és a munka biztosított. Csak sajnos benne van az is, hogy nem kizárólag egy helyen lehet ez. Szóval megértem őt is, neki is nagyon nehéz.

Folyton agyal, hogy miként lehetne a legjobb...ő is mindent megtenne a kapcsolatunkért.

2015. aug. 25. 01:23
 9/20 anonim ***** válasza:

Értem, kár.

De ha ez a lakhelyétől 300 km-re van, akkor a munkahely vagy az állam fizeti a lakhatási költségeket, nem neki kell állni! És akkor máris más a szitu.

2015. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem állja nekik :(

A helyibérlet lesz nekik a cafeteria...

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál! :)

2015. aug. 25. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!