Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért nem fogadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért nem fogadjátok el ha ismerkedtek egy nővel, és kedvelitek, de neki nehezebben megy ez az ismerkedés és olyan mintha nem kedvelne titeket?

Figyelt kérdés

Pl. Bejelölt Fb-n egy férfi, miközben randiztam vele, és ott mondtam is neki, hogy nem jelölöm vissza mert nem ismerem még annyira.

Pár nap múlva visszajelöltem, néhány randi következett, majd minden előzmény nélkül törölt, és nem ír vissza ha keresem.

Férfiak! Ezt akartam volna megelőzni! Mi értelme ennek?

Ja, és felnőttek vagyunk, közép korosztály.

Elment az egész ismerkedéstől a kedvem.


2018. dec. 25. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Edison kb. 900x bukott el a villanykörte kísérlettel. Ha feladja, szerinted ma van világítás?
2018. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Indonéziában meg 400 embert ölt meg a cunami.

Legyen ez a legnagyobb gondod, hogy hogy jelölgetnek meg törölgetnek a kanok a facen téged.

2018. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
El is ment a kedved tőle, jaj te szegény. Mi lenne, ha pasi lennél, és még kezdeményezni is neked kéne. :D
2018. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jelölgetnek és nem törölgetnek. Csak minek jelöl be, ha egy hét múlva töröl?
2018. dec. 25. 16:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem kérek több ajánlatot privátban.
2018. dec. 25. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyoldalú erőlködésnek élik meg, mintha te nem érdeklődnél irántuk.


Lehet, hogy meglepő számodra, de a férfiaknak is vannak érzéseik, ők is szeretnék azt érezni, hogy az ismerkedés során az érdeklődés és szándék KÖLCSÖNÖS, hogy nem csak nekik, de a másiknak is fontos ez.

2018. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Hmmmm, hogy miért visszakozik valaki, ha a másik úgy viselkedik vele, mintha nem kedvelné...



REJTÉLY

2018. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ők is kedvelnek téged, csak nem mutatják ki és olyan mintha nem kedvelnének. Te ezt miért nem fogadod el?

Mi értelme, hogy ezen hisztizel, ha nem érdekelnek a szóban forgó kapcsolatok?

2018. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De érdekelnek a kapcsolatok, csak nekem nehezebben megy az ismerkedés, mert nem volt sok férfi az életembe. De úgy látszik ez nem érték.
2018. dec. 26. 00:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert nekik is vannak érzéseik, na meg nem hülyék.

Ha az emberrel a másik fél ilyen rideg valószínűleg csak talonban tartja, szórakozik. Én is hagyom az ilyen férfiakat. Minek erőlködjek valakiért, aki nem képes ugyanannyit fektetni a dologba?

2018. dec. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!