Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak lányok, akik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok, akik olyan szépek, hogy bárkivel járhatnak, akivel akarnak, mi átlagos fiúk esélytelenek vagyunk náluk. Ez elég szomorú helyzet. Másoknak is vannak ilyen gondolatai?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 19:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nekem van agyam.
2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
igen, mert szép lány alatt ilyenkor a hülye plázaribancokat értitek, aztán rinyáltok, ha kihasznál. vannak egyébként természetesen szép és tök átlagos, de elég normális lányok is, keresd őket.
2012. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%

én is rendelkezem aggyal.


és a feltevésed hibás. nem az átlagos pasikkal nem akarok járni, hanem az átlagos pasikkal, akik hasonló gondolkodással rendelkeznek, mint te.

2012. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hm, b*szogatást nem kértem. Nem érzem azt, hogy itt a világvége, meg hogy egy sz*rdarab vagyok, de az ilyen lányok tényleg mindig elküldtek a fenébe, és éreztették is, hogy kategóriát tévesztettem. És agyam van nekem is.
2012. febr. 21. 20:06
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem a plázaribancokra gondoltam... ők nem érdekelnek.
2012. febr. 21. 20:07
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Akkor mit vársz? Sírjunk együtt ma is rovat?
2012. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%

Nem nagyképüségből mondom de elég felkapott vagyok!

Állitólag szép csinos kategóriába tartozom!Állandóan hemzsgnek körülöttem!Mégis egy átlagos külsejú párom van!És még szemüveges is!

23/L

2012. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem, nem. Semmi bajom, nem sajnáltatni akarom magam. Nem is feltétlenül ilyen lányt akarok.


Mások véleményét kérdezem, hogy látják ezt a helyzetet, volt-e ilyen élményük, mi lett a vége.


Nem érdemes a torkomnak ugrani csak azért mert az oldal teli van rinyáló önsajnáltató emberekkel.

2012. febr. 21. 20:10
 9/32 anonim ***** válasza:
7%

de ha nem rinyálni akarsz, akkor kímélj már meg minket ezektől a nagy fatális baromságoktól, rendben?


semmi problémám az átlagos pasikkal. ha egy kicsit is talpraesett, bármelyik férfi el tudja magát adni egy bármennyire is szép lánynak. olyan meg minek kéne, aki nem csinál semmit, csak lődözi a nagy általánosításait.


e

2012. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy nem rinyálni akarok, az, hogy te ezt nem fogod fel, már nem az én bajom. Speciel neked sem kötelező ide írogatnod. Zárd be az oldalt, olvass mást, ha nem vagy kíváncsi rám. Talán te vagy a moderátor?
2012. febr. 21. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!