Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha átlagos testalkattal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos testalkattal nem érdeklek egy lányt sem, izmosan változhat a helyzet?

Figyelt kérdés
eddig vékony voltam a magasságomhoz(190cm) képest,fél éve kezdtem el súlyzózni,jelenleg 87kg vagyok,átlagos testalkatúnak mondanak,nőtt a súlyom,jött rám izom főleg,de még 8-10kg kellene legalább,hogy ne átlagosnak,hanem izmosan,kisportoltnak,esetleg kigyúrtnak tartsanak a csajok.ha ez megtörténne,végre érdeklődne irántam valamelyik?
2014. aug. 6. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem felszínes, akkor nem
2014. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert ha csak a külsőd változik, a személyiséged ugyanolyan defektes, mint eddig, akkor semmit nem ér az egész.
2014. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hívtalak randizni, de nem válaszoltál, úgyhogy menj a sunyiba!
2014. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy így leírod, már most sem az a keresztbenegyszál bél alkat vagy. Úgyhogy nem biztos, hogy változna a helyzet. Max nagyon felszínes csajokat sikerülne kifognod.


Tegyél fel képet és többet is megmondhatunk.

2014. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de a külsőmmel lehet probléma,mivel nem néznek meg a lányok,inkább elfordulnak,nem tetszem nekik stb. pedig az arcomra senki nem mondta,hogy csúnya,sőt,ezek szerint a testalkatom taszítja őket ilyen mértékben

sokáig 80kg alatt voltam bőven,több lány mondta már,hogy rosszul van a sovány pasiktól,rájuk sem bír nézni,mert hányingere van tőlük stb.,ezt szó szerint így írta,szóval biztos ezért nem vettek engem sem figyelembe,konkrétan mondták,hogy 80kg alatt soványnak számítok,viszont most már fölötte vagyok,de még átlagos,nem izmos,ez sem valami főnyeremény

2014. aug. 6. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy a kisugárzásod, ami lehet ostoba, beképzelt, sunyi, stb.
2014. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első benyomás fontos, testalkat, testtartás

Majd ha a csajok közelebb érnek hozzád, az arcod nézik meg, mennyire csinos, milyen a tekinteted, stb.

A felszines csajoknak valóban ennyi elég is, de a komolyabb csajoknál is előnyt jelenthet, hiszen minél többet teszel a külsődért, annál inkább felkelted az ő érdeklődésüket is.

2014. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!