Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal kezdeném, hogy a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal kezdeném, hogy a házasságom jó, de legalább átlagos. Megismertem egy fiatal férfit, és elvarázsolt. Vannak gyerekeink, nincs gond, csak olyan szürke lett. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Amiért kétségeim vannak, hogy a lángolás múlásával milyen lenne a kapcsolatunk. Lenne e olyan mint a mostani? Legalább. Meg nem tudom rossznak mondani a házasságom, csak amióta van ez a fiú, azóta tűnik egyre rosszabbnak. A barátnőim szerint hülyeséget csinálok, mert azoknak jó a változás akik nagyon rossz kapcsolatban vannak. Ebben a kapcsolatban viszont egyre nagyobb hiányérzetem van. A szexhez sincs kedvem a férjemmel, pedig 13 év után szinte napi rendszerességgel volt még. Tudom mit kellene tennem, de most már rosszul érzem magam ha a férjemmel vagyok. Mi a megoldás?
2018. jan. 4. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
19%

Kockáztass és válj el, ha nem szereted a férjed.

Ha szereted, kerüld a férfit, és próbáld elfelejteni.

2018. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
96%

Jobban tennéd, ha inkább elkerülnéd az a srácot, amíg ennyire be vagy gerjedve.

Egy jó házasságot nem érdemes felrúgni, valahányszor megkívánsz valakit. El fog múlni.

Nézz körül: a legtöbb ember szerencsésnek érezné magát egy olyan kapcsolatban, ami szerinted szürke.

Az a kérdés, ha most mindent felrúgsz, akkor lesz-e még egyszer legalább ilyen kapcsolatod az életben! Nehogy te is csak utólag tanuld meg értékelni, amid volt.

2018. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a kérdés. De úgy érzem, hogy nem tudnék a férjemmel együtt maradni. Amig a srác nem jött, úgy éreztem jó a házasságom.
2018. jan. 4. 13:14
 4/105 anonim ***** válasza:
92%
Lek éne ülni a férjeddel, hogy szürke a házasságotok, másra vágysz, mit tudtok tenni, hogy ez változzon.
2018. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
22%
Gyerek van?
2018. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
91%

Ha volt egy 13 évig jól működő házasságod, ráadásul gyerekek is vannak, azt nem érdemes felrugni egy fellángolásért.

Egyébként a dolog kölcsönös? Már viszonyotok is van?

2018. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
0%
Puff :l
2018. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
12%
Beszéljétek meg miben kellene változást vinni.
2018. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 acelsziv ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Ezen az úton haladsz te is. Mélyponton van a házasságod ennyi az egész. Feszüljetek neki és toljátok. Rendbe lehet hoznia dolgokat. A srácot meg felejtsd el. Neki csak egy MILF punci lennél akit megbök párszor és kész.

2018. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:
Mit kellene mondanom a férjemnek. 13 évigminden jó volt, most meg ez, és ez nem? Mások szerint tökéletes a házasságom, ne rontsam el. Mennyivel jobb ha a férjemmel maradok, és más ölelésére vágyok. A szex is jó. Nem csak jó, fantasztikus. A srác hevesebb, vadabb természetű. A jó értelemben persze. A férjem meg az a higgadt, nyugodt, mindent előre eltervező, mindent előre tudó ember. Régebben ez tetszett, ma viszont nem. Félek attól is ami azzal a nővel történt, ez itt is előfordulhat. Mégis rá vágyok.
2018. jan. 4. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!