Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy ha egy nőnek reális elvárásai ellenére hosszabb ideje nem talál társat magának, akkor valami nagy gond van velem, viszont ha egy férfi nem talál hosszabb ideje társat magának, akkor sokszor csak teljesen átlagos normális?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire alapozod az észrevételed/állításod?

Az hogy nem kapsz párt egyik napról a másikra nem jelenti azt,hogy gond lenne az illetővel. Vagy ha gond is van,az nemtől független.

2017. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A legrosszabb ***** válasza:
40%

1. Többparaméteres a te egyenleted, de nem érdekelnek a tényezőid.


2. A nők racionális elvárásai = ötszáz lehetetlen tényezőnek való megfelelés. (Kivéve, ha iszonyat jóképű a tag. Akkor aztán az atyaúristen gusztustalan, féreg tulajdonság is el van nézve.)


3. Férfiak racionális elvárása első szint: legyen őszinte. (Na itt kibukik a csajok 99%-a.)


Van még kérdésed?

2017. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:
59%

Azert, mert egy nonek a legtobb esetben kopogtatnak az ajtajan. Egy ferfinak viszont csak akkor ha valamivel kitunik, pl penz, kulso, stb.

Ha nem talanak meg a ferfiak, a kulsovel szokott baj lenni. Azon javits s jonni fognak, de atlagos nokent szerintem tarskereso az ahol az egodat felturbozhatod. ;)

2017. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem igaz. Hiába udvarolnak egy nőnek sokan, vagy keresik sokan, ha esküszöm olyan segghülyék és unalmasak, hogy én ilyen emberrel nem akarok még egy randira sem beszélgetni. És akkor ezzel kapcsolatot? Felejtsd el, az halva született már.


Lehet, hogy valaki azért nem talál társat, mert tényleg elcsesz valamit, de lehet, hogy egyszerűen gyökerek találják meg. Én is évek óta vagyok egyedül, és hiába akarnának sokan, meg lehetne kapcsolatom, ha az utolsó dolog, amiről hallani akarok, az az, hogy valamelyikükkel összejövök. És nem azért nem sikerül, mert én vagyok mondjuk kibírhatatlan, vagy ronda, vagy buta. Akkor valószínűleg nem nyomulnának ennyire, meg már kaptam volna róla visszajelzést innen-onnan. Alapvetően sokan kedvelnek és sok ember vesz körül, szeretetben. Közvetlen is vagyok, sokat is segítek másoknak, érthető szerintem, ha sokaknak ez imponáló. De nekem egy társ és egy kapcsolat olyasmi, amihez nagyon nyomós ok kell, hogy belemenjek, mivel így is jól érzem magam, és csak akkor változtatnék rajta, ha jobban megérné az, mint ez. Van pár dolog, ami hiányzik és eg, kapcsolat velejárója, de nem akármilyen kapcsolaté. Ahhoz olyan pár kell, és amíg nincs olyan ember a láthatáron, nem látom értelmét időt szánni valakire ilyen mértékben, akire nem akarok. Mert egyszerűen nem fog meg, nem vonz, és tudom, hogy nem lesz semmi részemről. Ismerem ennyire magam, érezni szoktam, ha valaki olyan, amilyen emberrel szívesen tölteném a mindennapjaimat és tudnám szeretni úgy, mint nő a férfit...


Az a baj, hogy a legtöbb ember azt hiszi, hogy azért, mert valakinek ott a "terülj terülj asztalkám", törvényszerű, hogy hamar akad párja. Ha annyira igénytelen, hogy dugni akar, meg néha beszélgetni vele, vagy villogni vele, akkor biztosan. Nekem kicsit specifikus a helyzet. Nem sok ember motivál és tart lendületben, és nem sok emberrel érzem, hogy fejlődhetek is és segít nekem abban, hogy jobb és sikeresebb legyek. Nem is sok emberre tudok igazán felnézni. Holott nekem ez kölcsönösen szükséges egy kapcsolatban például. Meg egy csomó más is. Ritka, az biztos. De a semmi jobb nekem, mint valaki, aki mellett még mindig csak hiányolom ezt, mert ő nem képes biztosítani...

2017. okt. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!