Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként ha komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ha komoly kapcsolatot szeretnék, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Normális külsőm van, csinos vagyok, de kicsit nehezen nyílok meg. Tinder vagy bulik? Azokat mindenki lehúzz, de mégis ott van a legtöbb ember.
2018. dec. 25. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Munkehely, közösségek...
2018. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálam, priviben...


Tindert meg ilyen szarokat jobb ha elfelejted.

2018. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi vagy? A netes ismerkedést felejtsd el! Ahelyett járj nyitott szemmel és sűrűn mosolyogj, hátha valakinek megtetszel utcán, vásárlás közben vagy emberek között bárhol.
2018. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy elég zárt közösség a munkahelyem, többnyire idősebb nőkkel és férfiakkal, így az nem igazán játszik.
2018. dec. 25. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát válts munkahelyet.
2018. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor a saját ligádban lévő férfiakkal ismerkedj, mindegy hogy hol. Ha annál fölé lősz (ahogy a nők többsége teszi), automatikusan szextárggyá minősíted le magad.
2018. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Jupiter egyik holdján.
2018. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A tinder szex partner kereső. Sőt kb majdnem az összes netes társkereső az. Kerülendő.

Inkább munkahely, keress új baráti társaságot, barataid mutassanak be valakinek, új hobbi által megismersz valakit, stb...

2018. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Végeredményben bárhol, nagyon nem hittem a netes társkeresésben, és most sem teljesen vagyok oda érte, de legutóbbi exemet pl a Twitch-en ismertem meg (nem kimondott társkereső oldal és nem is abból a célból ismerkedtünk meg), amire nagyon nem számítottam. Mondjuk még egy olyan lányt biztos nem találok, a távolság miatt nem müködött volna, ráadásul kaptam egy jó munkát külföldön ami még távolabbra sodor, de mondhatom, hogy a leges legjobb barátom lett ez a leányzó, és imádom. Szóval bárhol ismerkedhetsz és előfordulhat, hogy váratlan helyről futsz össze a leendő pároddal.


Légy nyitott, a munkán kivül is van élet, mozdulj ki, esetleg keress új hobbit, nem feltétlen kell a Tinderre bízni a dolgokat.

2018. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj edzőterembe pcsányi öltözékben, szállj fel a taposógépre 10 percre, aztán menj körbe a lábgépeknél párszor, végül menj guggolni kettőt. Pár pasi majd odamegy, talán lesz közöttük komoly kapcsolatra utazó is :DDDDD
2018. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!