Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért ilyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Elhúz jobbra, én is elhúzom jobbra, aztán írok, de vissza írni már luxus. Most ez hogy van?

Minek van fent az ilyen?? Miért nem megy el dolgozni inkább? :O



2018. dec. 25. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez már csak így megy. Amíg mi pasik kocsikat tuningolunk, ők az egójukat :D
2018. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Téged évi 3 ember választ, őt napi 20.
2018. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Pasik ugyanilyenek.
2018. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem volt olyan Badoo-n, hogy véletlen jobbra húztam bal helyett, vagy a barátnőmmel egymásnak húztuk a srácokat jobbra-balra, aztán ki mit kapott alapon voltunk... :D

Nem mindenki gondolja azt komolyan.


Én is így voltam vele.


Aztán láss csodát, ott ismertem meg a barátom. :D


Vagyunk így, na. Ne vedd ennyire komolyan, vannak ilyen nők, mint én és a barátnőm. :(


Anyu csuklik.

2018. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert neten mindenki megjátsza az alfát, az istent.

De ha az ilyenekhez határozott, magabiztos, erőteljes fellépéssel odamész és az ujjaid köré csavarod, akkor úgy a lábaid elé borulnak, ahogy a neten senki egy nő sem fog.

2018. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tinderen a lány választja ki, hogy ki tetszik neki, kivel matchel (pasiként nem is érdemes ezzel foglalkozni, nyugodtan húzz mindenkit jobbra!)

Aztán te választod ki, hogy kivel kezdeményezel beszélgetést.

Ez után aztán megint a lány fog dönteni arról, hogy ebből ismerkedés is lesz-e, vagy csak begyűjtött egy like-ot az egója, és ignorál.


Tehát lehet, hogy mégsem jössz be neki annyira. Lehet csak unatkozott, és már nem érdekli őt a tinder. lehet csak elrakott a napi 20 másik matche mellé. Lehet az üzeneted ijesztette el...


Szóval nem érdemes rajta agyalni. Ha nem ír, hát nem! Majd lesz más... 🙂


Vagy ha nincs más, nagyon lassan halad a dolog, akkor jobb hagynibaz egészet a kecibe, és rájönni, hogy átlag pasiként a valóságban sokkal több esélyed van, mint társkeresőkön.

2018. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Azért barátom, mert már ott tartunk, hogy az emberek azt gondolják, hogy az ismerkedés az olyan, mint amikor megtetszik egy áru. Jobbra húzom, és az enyém? Aztán ha már beszélnek egymással, jöhet a következő funkció, a szex.


Egy nagy rakás fost sem ér az emberek nagyrésze, egy ostoba konzumidióta fogyasztói birkanyáj.


Majd akkor változik meg minden, ha tényleg az EMBER lesz a fontos, nem pedig a "húúúú de jó teste van, +b-nám", vagy "ez igen, de jól néz ki és még pénze is van" hozzáállás. Amúgy meg a gyorsan jött dolgok gyorsan is mennek. Marha nagy meló jobbra húzni valakit.


Húzz jobbra egy Nissan GT-R-t, aztán várd hogy mikor gurul a házad elé.

2018. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem fogyasztó vagyok, hanem én vagyok árucikk. Csak rossz a marketingem. Nem ugrik bele a lányok arcába. Vannak gátlásaim, nem merek személyesen interakciót kezdeményezni. Ha pedig mégis sikerül, akkor örülök a fejemnek, és teljesen lefagyok.


Mellesleg nem csak külső alapján húzogatok, szóval nem vagyok konzum~. Például akinek nincs szöveges bemutatkozója, az alapból megy balra.

2018. dec. 28. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!