Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor volt a kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor volt a kérdés, de kíváncsi vagyok hogy miért nem írnak vissza lányok a társkeresőn? 100-ból ha 10 válaszol. Aki pedig nézi a profilomat vagy ír az a "gázos" nő kategória (elhízott, idősebb, stb. ).

Figyelt kérdés
Még mielőtt kérdés lenne: Nem vagyok sem csúnya, sem kövér, normális bemutatkozó lapom van, értelmes, poénos, patikamérleggel kiszámolt szavakkal, mondatokkal. Van jó munkám, rendezett egzisztenciám, normális családból jövök. Jó leveleket írok (még olyanoknak is akik arra nem képesek, hogy kettő mondatot leírjanak magukról).

2018. okt. 5. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
És válasz is sok volt már. Szemezgess közöttük!
2018. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Férfitöbblet, mert megtehetik.
2018. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%

Ki a gázos kategória? tökre érdekel.

Azért nem válaszolnak, mert olyan sok levelet kapnak, hogy nem bírnak mindre válaszolni.

2018. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Csak én nem értem, hogy miért lovagolnak ezen a pasik annyit?


Én nőként rendszeresen kezdeményezek, írok mondjuk 20-30 embernek, 1-2 válaszol, akkor foglalkozok velük. Mi a jó istenért túráztatod az agyad azon, hogy aki nem válaszol az miért nem válaszol? Az a lényeg, hogy nem akar, nem tetszel neki, és zsák utca a vele való ismerkedés. Ez nem elég infó neked...? Koncentrálj arra, aki ír.

2018. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

Nem kötelező visszaírni. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy most válaszol egy levélre vagy sem.

Ha a levél témája egyértelmű, hogy ismerkedős, és ha nem jön be a levélküldő, akkor minek írjon neki vissza az ember?


Valami akkor is hibádzik benned, ha még mindig egyedül vagy.

2018. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5: Legalább annyit hogy bocs nem jössz be vagy valami..
2018. okt. 5. 14:25
 7/25 A kérdező kommentje:
2:Gázos akit írtam. Idősebb, elhízott, csúnya..
2018. okt. 5. 14:29
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

#6


Ha nem válaszolnak neked, abból nem jössz rá, hogy nem tetszel nekik?

2018. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
4: "nőként.. mondjuk 20-30 embernek, 1-2 válaszol" - na ez gáz.
2018. okt. 5. 14:33
 10/25 A kérdező kommentje:
8: nem tudom elkepzelni hogy kinek írnak vissza.. Inkább úgy érzem hogy irreálisan magasak az elvárásaik. Némelyik éveken keresztül fent van. Senki sem jó?
2018. okt. 5. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!