Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszautasítás általános és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszautasítás általános és gyakori dolognak számít a társkeresésben, vagy pedig annak a jele, hogy az illető esélytelen a másik nemnél? 21/f

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 10:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
Elég gyakori jelenség, ha pedig nem vagy jóképű, akkor mindennapos.
2018. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nekem a lány azt mondta, hogy most egyáltalán nem ismerkedik fiúkkal. Állítólag nemrég szakított a párjával, és gondolni sem tud rá. Persze lehet, hogy most ilyen állapotban van, de valószínűbb, hogy ez egy lerázó duma.

Az a helyzet, hogy ő az első lány, akinél nyíltan próbálkoztam (tudom, későn, bonyolult okai vannak). Nem tudom tehát, hogy más lányoknak bejönnék-e (nem tudom, mennyire vagyok jóképű, mindenesetre rosszul nem nézek ki).

2018. dec. 27. 13:14
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ. Ha egy lány utasít vissza, az még nem jelent semmit; lehet, hogy csak az ő igényei nagyobbak az átlagosnál. Ha 100-ból 100 visszautasít, akkor már valószínű, hogy reménytelen a helyzeted.
2018. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szakítás után én sem akartam új pasikkal ismerkedni, miért gondolod lerázós dumának egyetlen próbálkozás alapján?
2018. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Általános és gyakori dolog. Jól néznénk ki, ha minden esetben, amikor vki bepróbálkozik egy másiknál, csak akkor utasítanák vissza, ha egyáltalán nem lenne esélye az illetőnek senkinél. Főleg hogy rengeteg pasas minden 2. embert, aki mozog és van puni a lába között, leszólít :D.
2018. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#14

Szerintem, ha tetszenék a lánynak, akkor tudna ismerkedni akkor is, ha nemrég szakított. Ezért gondolom, hogy nem tetszem neki, de bár ne így lenne.

2018. dec. 27. 15:25
 17/22 anonim ***** válasza:
Friss szakítás után csak akkor tud valaki mással ismerkedni, ha ő szakított, és már nincsenek érzései az ex felé.
2018. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%

Hát lapozz, és ismerkedj tovább másokkal! Majd később újra megpróbálhatod, ha nem sikerült még kiverni a fejedből. Addig ne zaklasd!


De ugye nem vallottál neki egyből szerelmet? Mert az is egy ordas nagy hiba tapasztalatlanoknál. :D

2018. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell kombinálni. Megmondta, hogy még nincs kész az ismerkedésre szakítás után, te meg egyből fantáziálsz. Attól, amiért ő az első nő életedben, akinél bepróbálkoztál, még senki sem fog összeesni az örömtől.
2018. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20%
#19 Egy nőtől ez mindig kamu duma. Ha elég jól néz ki a férfi, akkor a nő bármikor kész az ismerkedésre.
2018. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!