Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék magamnak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék magamnak párt találni? 38/F

Figyelt kérdés
38 éves Angliában élő férfi vagyok. Erősen introvertált, de párkapcsolatban ez enyhébben jelentkezik. Szeretek utazni és új dolgokat felfedezni, csak az a gond, hogy nincs kivel. Egyedül pedig teljesen bezárkózom és nagyon nehezen nyitok. A szórakozóhelyeken sohasem éreztem magam jól, így ott nem sikerült komolyabb ismerkedést kezdeményeznem. Online 1x már sikerült komolyabb kapcsolatot kialakítanom, de 5 év után az is zátonyra futott mivel az távkapcsolat volt. Nagyon szeretnék hozzám hasonló embereket megismerni, de ötletem sincs hol. Még egy távkapcsolatba pedig nem akarok bonyolódni.

2018. dec. 27. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Erősen introvertáltként nem fog menni.
2018. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neten. Introvertáltként én nem sűrűn vágyom társaságba és általában nem is sok embert viselek el magam körül egyszerre.

Neten viszont sokakkal tartok kapcsolatot és velük szeretek is találkozni, de csak külön-külön.

2018. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A neten hol ?
2018. dec. 27. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha Angliában keresel, akkor brit fórumokon, chat oldalakon.
2018. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én magyarul szeretnék beszélgetni a párommal nem angolul.Az itteni társkeresőn 83 találat van amiből kb 10 aki nem kamu vagy komolytalan és abból kb. nulla aki válaszol. Nem vagyok ronda, de nagyon nem birok magamról ilyen laza csávós képet lőni, hogy egyáltalán elinduljon valami. Az előző párommal szerencsém volt. Nagyon boldogok voltunk 4 évig a távkapcsolat ellenére. Soha nem ültünk otthon, de a sors nem engedte, hogy együtt legyünk és végül kihült a kapcsolat.
2018. dec. 27. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor olyan fb vagy egyéb csoportokban, ahol angliai magyarok tömörülnek.
2018. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!