Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen életre számíthatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen életre számíthatok, ha ennyire nehezen találok magamnak párt?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, huszonhat éves. Próbálok találni párt magamnak, de újra és újra zsákutcába futok. Évente olyan 2-3 lány van, akivel lehetne valami, de általában elég hamar kiderül, hogy valami nem stimmel köztünk, ami rendszerint azt jelenti, hogy egyszerűen nem érzek valódi vonzalmat, vagy a körülmények miatt nem tud tartóssá válni (pl. mert más országban él) és vége is lesz.


Nem siránkozni akarok, csak azt akarom tudni, hogy mikor változik ez meg az ember életében. Sokáig abban se hittem, hogy a szüzességem elvesztem, de aztán egyszer azon is túllettem. De a kapcsolatokkal egyszerűen valahogy nincs szerencsém. Tulajdonképpen még mindig ott tartok, mint kamaszkoromban, hosszú távú kapcsolatom sose volt, csak ilyen pár hetes járások lányokkal. Elveszett embernek érzem magam, és eléggé félek, mert érzésem szerint ez ebben a korban nem normális, már az, hogy valaki nagykamaszként él egyedül ennyi idősen. Miközben nagyon kellene a valódi felnövéshez, személyiségfejlődéshez párkapcsolat, hisz milyen apa leszek, ha ilyen későn kezdek el egyáltalán beleszokni egy férfi társi szerepbe?


Miért van ez így? Mi szokott történni az ilyen későn indulókkal? Mire számítsak még az élettől? Egyáltalán azt se igazán értem, másnak hogy tud ez kialakulni. Teljesen átlagos ember vagyok, jó végzettséggel, jó neveléssel, jó háttérrel. Mégis úgy érzem, egyszerűen nem kellek a világnak. Teljesen hihetetlen számomra, amikor azt látom, hogy más a barátnőjével vagy jegyesével pózol; egyszerűen ez nekem nem tud összejönni, mintha valami pecsét lenne a homlokomon.


2018. jún. 18. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A te életedben is be fog következni a változás, nyugi. Tudom hogy közhely, de igaz: ne görcsölj rá! Legyél pozitív és mosolygós, és járj el társaságba! Meglátod menni fog az. Ne törődj a koroddal és ne erőltesd a kapcsolatot. A szerelmet nem lehet sürgetni, anélkül pedig nincs értelme...
2018. jún. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Intelligens emberre mutat a kérdés. Tedd azt, amit az #1-es ír. Ne vedd túl görcsösre a figurát, annál rosszabb.
2018. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem veled van baj, csak nem jött még el a megfelelő. Én 25 évesen lettem életemben először szerelmes. Mást már 15 évesen dugnak azon a címen, hogy tiniszerelem.
2018. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nem vagy elkésve, próbálj meg sokkal több nőt megszólítani. Én most fogom elkezdeni az egészet, bepótolni azt, ami eddig kimaradt. :D 41F
2018. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem egy ideig ne foglalkozz most ezzel. Ha egy szánalmas lúzernek gondolod és sajnáltatod magad azzal csak még negatívabb lesz az aurád és még inkább csökken az esély. Szerintem fókuszálj most a tanulásra/karrierre. Fejleszd önmagad,legyél sikeres abban amit csinálsz. Sportolj, élj kiegyensúlyozott életet, szeresd önmagad. Ha kiegyensúlyozott, boldog életet élsz azt a környezeted is észreveszi majd és sokkal vonzóbb leszel. A nők buknak a sikeres férfiakra.
2018. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Minek neked pár? Tudod te mivel jár az? 99%-a nyomor ,rabiga és szenvedés, 1% szexért cserébe.
2018. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 561 ***** válasza:
100%
Az általad leírtakból látszik,hogy komoly ember vagy.Többen is javasolták,hogy ne görcsölj rá.Érdemes hallgatni rájuk.Próbálj ki olyan dolgokat amit eddig nem mertél.Ha megteszed meglökheti az önbizalmad,ami jól látszik és szeretik a csajok.Lazább,oldottabb leszel,jobb kedvű,és az ilyen bejön a csajoknak.Egy okos,intelligens pasi aki jókedvű,vidám,tudja mit akar az élettől,az biztos nem fog egyedül maradni.Nem vagy lekésve semmiről.Kicsit később érnek a mai világban a csajok.Sok szerencsét.
2018. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Minek neked pár? Tudod te mivel jár az? 99%-a nyomor ,rabiga és szenvedés, 1% szexért cserébe."


Én nem hiszem, hogy ez így lenne, de sajnálom, ha neked így alakult. Biztos, hogy kell egymáshoz alkalmazkodni sokat, de egy intelligens társ sokkal inkább könnyebbé teszi az életet, mint nehezítené. Meg kell az embernek valaki, aki figyel rá és ott van mellette és megoszthatja vele az életét. Lehet egyedül is élni, csak nem jó.


--------------------------------------------------------


"Többen is javasolták,hogy ne görcsölj rá.Érdemes hallgatni rájuk."



Igyekszem nem rágörcsölni, de nem nagyon megy. Mindig nagyon érzékeny típus voltam. Olyan alkat vagyok, hogy nagyon igénylem a társas kapcsolatokat - barátokat is - ennek ellenére nagyon magányosan kellett felnőnöm. Ez, amit ide leírtam, nem csak a párkeresésre igaz. Barátaimmal se tudom eleget tartani a kapcsolatot, mert ők nem tesznek bele annyi energiát, mint én. Mindig azt érzem, hogy én szeretnék szervezkedni, szeretnék találkozni emberekkel, de engem sose keresnek, és találkozók is csak ritkán jönnek össze.


Lányok esetében ez az egész még annyival nehezítve van, hogy kölcsönösen be is kell jönnünk egymásnak. Én átlagos, jóképű srácnak gondolom magam, de nagyon kevés lányon látom azt, hogy megakadna rajtam a tekintete és nem csak átnéz rajtam. A napokban is találkoztam valakivel, nagyon kedves lány, szerintem meg is volt köztünk a kémia, de mintha megijedt volna valamitől, és úgy végződött a találkozó, hogy ő most egyelőre inkább csak barátkozni akar. Pedig végig kedves voltam, és egyáltalán nem nyomultam rá. Egyszerűen úgy érzem, nincs szerencsém ezen a téren.

2018. jún. 18. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen a megjelenésed? Adsz magadra? Ápolt vagy?
2018. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, igen. Nem vagyok egy divatguru, de szerintem normálisan öltözködöm. Bár bevallom, sose hittem benne igazán, hogy ezen múlik.
2018. jún. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!