Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett már ez a szokás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett már ez a szokás a férfiaknál? (Pénisz kérdés)

Figyelt kérdés

Tehát ismerkedik egy férfi egy nővel, aki nagyon az esete. És hát a férfi elmondása szerint is reakciót vált ki belőle a nő látványa. Megpróbálja szorosan megölelni, de a nő csak szimpla ölelést ad és mikor közelebb húzná a férfi, eltávolodik, mert gyors a tempó. Majd miután kérdőre vonja a férfit, hogy mik a szándékai, azt kapja válaszul, hogy ha hagyta volna magát jobban megölelni, akkor érezte volna, mit szeretne. (Célzás a merevedésére...) Következő alkalommal viszont odadörgöli magát a nő kezéhez, mintha véletlen lenne. A nő elrántja a kezét, lenéz, hogy itt mégis mi történt... a férfi meg csak annyit mond, hogy komolyan le lett taperolva általa?...


Szerintem ez az egész, ahogy van undorító és nem tudom elképzelni, hogy az illető mit képzelt, mit akart elérni az egésszel. Egy felnőtt férfi igazán uralkodhatna magán. Vagy ez egy új ismerkedési forma? Akkor inkább veszek egy kutyát.


2018. dec. 28. 20:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%

Egyetlen egy férfi így viselkedett a közeledben.


Te "következtetésed": "30 felett ez már szokás a férfiaknál"...


Öreganyád térdekalácsa.


Vegyél kutyát, de lehetőleg ostoba fajtát (ilyen patkányszerű zsebkutyát), jól meglesztek.

2018. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

Biztos volt más jel, ami arra utalt, hogy valami nem kóser vele, akkor az antennákat kell fejleszteni.


Amúgy mitől volt jófej? Mondott fingós poénokat? Vagy banán-hasonlatokkal árasztott el virtuálisan?


Ezek a pajzán dolgok kb. 18 éves korig menőek, amíg még szétdurran a töke a csávónak, aztán nyugi van, és inkább csinálják az emberek, lehet beszélni is róla, csak mondjuk nem a kezdeti ismerkedési fázisban. Nyugi, azért mert a csávó nem áraszt el kukis meg puncis elmés megjegyzésekkel még lehet, hogy a lelket is kikúrja belőled ha odakerül a sor.

2018. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
37%
durva, hogy egyes nők milyen palikat néznek ki maguknak
2018. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Szerintem is az lenne a normális, ha nem kezelnénk tabuként a témát, de mindent a maga idejében. Nem szeretnék általánosítani, csak érdeklődtem tapasztalatokról. Bennem lenne a hiba, hogy ez negatív tulajdonság számomra?

Nem vagyunk egyformák, de ezt én is a tinédzserektől várnám, akik nem bírnak a bennük tomboló hormonokkal.

2018. dec. 28. 20:49
 15/32 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne írjatok nekem privátot ismerkedési szándékkal. Köszönöm.
2018. dec. 28. 20:51
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
ja, szóval egy férfi parasztkodott, a te konklúziód pedig hogy ez biztosan szokás a 30 feletti férfiaknál, akikből Magyarországon alsó hangon van vagy kétmillió... okoslány.
2018. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
39%
be akart mutatkozni..sikerült is..ne vegyél egy kalap alá vele
2018. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
#11 nem következtetett. Megkérdezte hogy ez tendencia-e vagy egyedi eset. Azért ez kevésbé bicskanyitogató, mint az a kérdés, amit nemrég tett fel valaki, hogy miért rekedt meg a legtöbb férfi állat szinten. Alapvető érvelési hiba. Törölték is a phaszba. :)
2018. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Akkor tisztelet a kivételnek, akikhez még nem volt szerencsém. Vagy éppen már megállapodtak.
2018. dec. 28. 20:53
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
#19 ne húzd ki a gyufát, az a kérdező is ezzel a "tisztelet a kivételnek" szarsággal jött. Akivel te találkoztál (vagy a hugod, vagy az ismerősöd ismerőse, vagy a TJ Hooker, töknindegy), na az a kivétel.
2018. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!