Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet kövér lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kövér lányként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan alkalmazás vagy oldal, ahol nem fetish jelleggel keresnek kövér lányokat? Köszi előre is :)

2018. dec. 29. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
A Feabie ilyen
2018. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Mennyire vagy kövér? Azt jó lett volna leírni, mivel a duci meg a kövér nem ugyanaz.
2018. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%

2.

Nem elég, hogy jól láthatóan látszik rajta a természetellenes, egészségtelen, életmódból eredő túlsúly?

2018. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem fogysz le a saját egészséged érdekében? Miért jobb neked kövérnek lenni?


Magyarázza már el nekem valaki érthetően, hogy mi a jó a kövérségben és a nagy ruhaméretben?!

2018. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Meki, KFC, burgerking, húsbolt, cukrászda.
2018. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Az edzőteremben.


Kövér lányként oda kellene járnod, és 1 év múlva már tudnál ismerkedni is

2018. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Én szívesen ismerkednék ilyen lányokkal. :)


Egyébként a Feabie ilyen oldal, de régen elég kevés magyar felhasználó volt.

2018. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Ezen az oldalon is tudsz.
2018. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Bárhol

Nem igazán csináltam soha semmit máshogy, mint a csontkollekció barátnőm, mégis kb ugyanannyi pasi érdeklődik irántunk, pedig én duci vagyok. Nem kell semmilyen külön platform hozzá, mindenhol vannak olyan pasik, akiknek ez bejön.

Az összes különböző testalkatú barátnőm bárholb tud ismerkedni .

2018. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

szóval olyan palit keresel, akinek igazából nem tetszenek a kövér lányok, de te mégis tetszel neki


nem lesz könnyű, mivel nem fognak neki tetszeni a kövér lányok

2018. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!