Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meleg kövér fiatal srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kövér fiatal srác vagyok, le szeretnék fogyni a jó pasik miatt. Szerintetek is könnyebb lesz jó testtel ismerkedni mint 130 kilósan?

Figyelt kérdés

Jelenleg több, mint 130 kilót nyomok 21 évesen. Rengeteg ember szerint jóképű vagyok alapjáraton mondjuk még eléggé kölyökképű.


A saját korosztályomat preferálom.


Vannak ún. duci kedvelők a melegek közt is, de ők általában az idősebbeket szeretik (minimum 25 fölött) érettebb kinézettel. Akiknek mégse vagyok kisfiú, azok nagy része a minimum 160 kilós srácokat szeretik és vagy hízlalni szeretnének, hogy tetszem nekik (na azt nem), vagy lelépnek egy undormánnyal.


Így hát marad az életmódváltás és a fogyás, persze magamért is.



2018. dec. 6. 23:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Legyél önmagad, és ne mások miatt akarj változni, mert az úgysem fog működni. Aki szeret, úgy fog elfogadni, amilyen vagy. Ha kalandot akarsz, arra azért lehet találni embert, csak kérdés, hogy kalandot vagy kapcsolatot szeretnél.


Remélem, megtalálod azt, aki mellett ki tudsz teljesedni, és igazán értékesnek érzed magad - akárhány kilósan.


De ha fogyni akarsz, mert az egészséged a tét vagy úgy éreznéd jobban magad a bőrödben, akkor hajrá!


Egyébként a "jópasi" azt jelenti, hogy átlagos méretekkel rendelkezik és szabályos arca van... Mi lenne, ha mind így néznénk ki? ...

2018. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

#1


Nyilván önmagamért is csinálnám, hogy tetszek magamnak, hogy ne fájjanak a térdeim, a hátam ettől a nagy súlytól, hogy találjak ruhákat a méretemben stb.


De mindezek mellett nagyon motiválna a sok helyes srác is, akiknél lehetne esélyem. Mert amúgy tényleg nem vagyok csúnya, odalent meg az átlagnál jóval nagyobb és vastagabb, csak hát mindegy az, ha a kinézetem egy förtelem:D de voltam már jó pasikkal, akik mind azt mondták ha lefogynék, minden ujjamra jutna 5 srác.


Hát mégha ez így nem is igaz, de nagyobb esélyekkel indulnék.


Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat, viszont kívánom!

2018. dec. 6. 23:19
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Könnyebb lesz, persze, az emberek zöme nem kövér partnert akar. De csatlakozom az előttem íróhoz, elsősorban magadért tedd s az egészségedért. Persze nem gond, ha több dolog is motivál.

Nekem mindig olyan sajnálatos, amikor van egy szimpatikus ember, akár férfi, akár nő, aki tök helyes lenne, ha lefogyna s nem mellesleg jót is tenne magának, egészségesebb, hosszabb, jobb életre számíthatna.

2018. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
91%

Nos, ha téged is zavar, akkor szerintem mindenképpen érdemes életmódot váltanod, már csak azért is, mert ismerkedni is biztos másmilyen lesz, nyilván könnyebb és jobb.

Első sorban magadért, bár mivel a kapcsolatodhoz nyilván te is kellesz, és ez kihat a kapcsolatodra, részben magadért váltanál életmódot, részben a másik félért.


Úgy gondolom érdemes lehet belevágni, csak ha belevágsz, akkor elszántsággal kell, hogy meglegyen az eredménye!

Ha mellette döntesz, akkor sok sikert hozzá! :)

2018. dec. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Mivel az életet nem Rácz-Stefán Tibor írja, egyértelműen könnyebb lesz ismerkedni. Meg neked is jobb lesz, ha már a többi kövér srácot undormányként emlegeted... Ebből azt szűröm le hogy önmagadat is taszítónak tartod. Lássuk be a többségnek nem vonzó a háj. A kövéreknek sem az-én már csak tudom.
2018. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Jezus, Tibi, pont a napokban gondoltam ra :DDDD miert emlitetted ot utolso, milyen az o irasa? 1000 eve ismerem, de nem olvastam tole:)
2018. dec. 7. 17:33
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

Ezerszer könnyebb lesz. El fog telni egy kis időbe,de utánna falhatod a jó pasikat meg a szerelmet 😍 (legalábbis remélem)

Szurkolok és föl ne add *^*

2018. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ő írásában a kövér srácot kövéren is szerette a a világszép pasi. Csak ugye az életben ez nem igazán így működik..... Felszínes vagy nem, mi emberek nagyon adunk a külsőségekre. Utána ESETLEG az illető lelke is észre lesz véve.
2018. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, BAR kepzeld, eltem Nemetorszagban fel evig es ott igazabol sokkal inkabb elfogadott, sot kifejezetten kedvelt alkat a koverseg, olyan sracok irogattak meg szerettek volna tobbet, hogy huh. Nepszeru voltam rendesen szepfiuk kozott.



Itthon tényleg nincs ennek az alkatnak nagy kultusza, hovatovább meg is vetik. Megjegyzem, mikor vekonyabb voltam en sem vagytam tulsulyos fiura, most sem.


Akik nem kifejezetten duci kedvelő de mégsem okoz gondot a túlsúly és lefeküdnének dundival, azok is inkább végül nem macival mennek el.

2018. dec. 7. 22:23
 10/28 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom hogy a magamfajták mellőzve vannak... Csak barát kategória a legtöbbször.
2018. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!