Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom minden törtènet más,de hátha... Mire van szüksège egy valódi nőnek?


24 èves vagyok,egy ève lett vège a több mint 6 èves kapcsolatomnak. Változtunk az èvek alatt,nem egy irányba. Azóta volt pár egyèjszakás kalandom. Volt olyan lány akinek èn nem adtam esèlyt mert nem passzoltunk,volt aki enkem koptatott le.


Magamról kicsit. 24 èves vagyok. Nem dohányzom,alkoholt is csak ritkán. Sportolok,egèszsègesen próbálok èlni. Sok tèmában jártas vagyok,tudok beszèlni. Környezettudatosan gondolkodok. Saját családiházban èlek,egyedül. Van egy kis cègem,amivel elèg jól boldogulok. Nem vagyok gazdag,de nincsenek anyagi problèmáim.Vannak cèljaim ès elveim amikhez tartom magam az èletben.

Külsöre sincs gond velem,adok magamra mègha munkaruha is van rajtam. Nem jövök zavarba,tudok ismerkedni könnyen.


Olyan kapcsolatot keresnèk,ahol a másik fèlnek is kb ezek az adottságai megvannak. Akit nem szippantott be ez az anyagias,csak a kifelè mutatjuk világ.

Külsőre nincsenek nagy elvárásaim,fogjon meg. Lehetőleg kevès mű legyen.


Az elmúlt egy èvben 2 "talán igazi" val ismerkedtem meg. Mindkettőnek az lett a vège,tök kedves ès rendes vagy,de legyünk csak barátok inkább.


Ha egy èrtèkes lányt találok,nem játszok szerepet. Ez lehet a gond,hogy őszintèn megnyílok,nem hagyok titkot?


2018. dec. 29. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tobb dolog lehet.

-amit gondolsz magadrol es ahogy a kornyezeted lat nem egyezik

-rossz helyen keresgelsz

-nem veszed eszre az igazi "igazit", mert nem fog meg elsore

-24 evesen gondolom a 20-28 korosztalyban keresgelsz=azok a csajok nem komolyak egyaltalan, meg kislanyok

-lehet nem tanultad meg igazan, hogy hogy kell banni a nokkel, mert fiatalon belementel egy 6 eves kapcsolatba

-igy elsore meg amugy tul komolynak tunsz ez a par sor alapjan


Mi mozgat meg? Mikor erzed, hogy igazan elsz? Mi a szenvedelyed?

2018. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szebb csajt akarsz mint amit te férfiben nyújtani tudsz !
2018. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valóban komolyabb vagyok az átlagnál. A 6 èves kapcsolatnak azèrt lett vège,mert èn szerettem volna továbblèpni. Összeköltözni,majd gyerek(ek). Ö meg èlni...


14 èves korom óta jóval idősebbek vesznek körül,így mondhatni mindig az idősebbektől tanultam.


Külsőre nincsenek nagy elvárásaim. Hívtam randira duci lányt is ès nagyon vèkonyat is. Mosolyogjon :)

Legyenek cèljai,vèlemènye amièrt kiáll. Mondja a szemembe ha nem èrt velem egyet.


Karrieristának mondanám magamat. Kevès szabadidőmben online sakkozok,règen sokat horgásztam. Mostanában igyekszem nem hagyni szabadidőt,mert olyankor csak gondolkodnèk

2018. dec. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!