Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják a társkeresés nehézségeivel küzdő férfiaknak mindig azt, hogy "add önmagad és nem lesz gond"?

Figyelt kérdés

Jó, oké, egy harsány, nagydumás társaság közepe-típus nyugodtan adhatja magát, mert a nők imádják az ilyen pasikat. De egy introvertált, csendes férfinek címezve "kissé" furán hat jótanácsként, hogy "add önmagad": ugyanis ha ezt teszi, levegőnek nézik a nők, le se xarják.


Tehát a magamutogató férfiak számára jó ez a tanács, a háttérben meghúzódni szeretőknek viszont olyan, mint halottnak a csók - ergo ők rá vannak kényszerülve, hogy felvegyenek egy nők számára vonzóbb szerepet. Az ő fejüket hiába tömik ilyen "optimista" szövegekkel.


Hogy látjátok ezt? Miért lehet ez?



2018. dec. 19. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Ez olyan duma mint amilyennek az uszoedzoket tudom elkepzelni. "Ussz jobban" :D

Figyelj, mindenki joszandeku akar lenni aki ilyet ir, de igazabol 5 mp-nel igazan senki nem akar ebbe tobb energiat feccolni.

Vagy nem is lehet. Mintha vaknak mondanad h hunyorogj :D

2018. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Mert könnyű és jó dolog hazudni egy ilyen botegyszerű szerencsesütis "igazságot".


Nem lehet magunkat adni, ha "nem illünk sehová". Én legalábbis nem vagyok rá képes, ha meg is kísérelem - kvázi mindenki levegőnek néz. Ami hosszabb távon bosszantó.


Sajnos egyszerű algoritmusok alapján kommunikálok már másokkal. Máshogy nem is megy. A legtöbb ember s---fej, hangosak, ordítanak, tízmilliárd "íratlan szabály"-t kellene betartani...


Mostmár aztmondom: Inkább nem.

2018. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem önmagadat adod, az erőltetett lesz, esetleg hazugságba fulladsz, amivel könnyen lebuksz, és így akkor sem leszel szimpatikus, ha egyébként az lennél, ráadásul még ha tudsz is hosszabb ideig játszani, idővel úgyis lehull a lepel, nem lehet örökké másnak mutatni magad, mint aki vagy, és szakítás lehet a vége, akkor meg kezdheted elölről az egészet. Tehát add önmagad, és fogadd el, hogy nem leszel jó mindenkinek, de lesz, akinek pont önmagadként leszel a legjobb, még ha nehéz is, amíg rátalálsz.
2018. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

#3


Ez igaz. Viszont. Ha "nem népszerű" érdeklődései köreid vannak, tök mindegy, hogy magad adod-e. Ha mégis, kb. senkit nem fog érdekelni, max besorolnak "lúzernek" "kockának" "bizarrnak" vagy valami egyéb lenézett kategóriába.


Én próbáltam beszélgetni másokkal a valós dolgaimról - le se szarták. Persze tudom én, hogy "lúzer" hobbijaim vannak, de sajnos ezek a dolgok érdekelnek (érmegyűjtés, Undertale, XX.századi történelem, rejtvények). Ja, legyek más. Akkor már megint ott tartunk, hogy vegyek fel kamu személyiséget.


El van ez cseszve. Sokan fizikailag meg se hallanak, mert szinte mindenki harsány vagy "ordítva" beszél, mint a süketek. Én pechemre halk vagyok, ordítani pedig nem fogok senki kedvéért.


Ideje meghalnom, igaz?



:) Már az sincs olyan messze :)

2018. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
"Ha "nem népszerű" érdeklődései köreid vannak, tök mindegy, hogy magad adod-e." - Az megvan, hogy mindenkit más érdekel, és a nők között is van sokféle érdeklődési körű ember? Nincs népszerű érdeklődési kör, engem sem azért érdekel valami, mert másokat is, és hűha, hanem azért, mert engem személy szerint az érdekel, és ha van más is, akit szintén érdekel, annak örülök, és valami nem érdekel, ami meg sok más embert igen.
2018. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

#5


Hát én nem nagyon reménykedem abban, hogy létezik olyan akit ugyanazok érdekelnek, mint engem. Eddig még egyetlen emberrel sem találkoztam akivel egyeztünk volna, nemtől, kortól, nemzetiségtől függetlenül.


...

...

...


Na, jöhet a lepontozás, látom sokakat ez "éltet". Jó érzés ismét mások boxzsákjának lenni.



Vissza a kályhához, ott a helyem... Sosincs remény.

2018. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Én is nehezen találok hozzám valót - nem hozzám valo lenne dögivel, de annak nem látom értelmét - akkor most kezdjek hisztizni? Vagy ugorjak a metró alá?
2018. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Tipikus női bullshit, gyakorlati haszon nélküli ürülék. Nyugodtan a hajadra kenheted a tanácsukat. Vedd már észre hogy azért hülyítenek ezzel, hogy Te légy őszinte velük, Te ne hazudj nekik, ne ismerd a játékszabályokat, ők továbbra is nyugodtan manipulálhassak, márameddig hagyod.
2018. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Mert ha úgy találsz valakit, hogy nem önmagad adod, akkor életed végéig megjátszod majd magad? Vagy utána hogy képzeled el, ha találsz valakit, akinek a színészeted jön be?
2018. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

1) a nők a saját helyzetükből indulnak ki, nekik valóban ennyiből áll a társkeresés. Hacsak nem vagy bűnronda, megállás nélkül nyomulnak rád a férfiak.


2) a számukra vonzó, jóképű férfiakhoz alapból vonzódnak, ezeknek a férfiaknak szintúgy nem kell semmit sem tenniük a létezésen kívül.


3) így adják PC módon a tudtodra, hogy nem érdekled őket

2018. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!