Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártatok már pórul internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már pórul internetes ismerkedéskor? Tanultatok valamit belőle?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 22:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Zaklattak már, ezen az oldalon is, kiderült, hogy a srác gyakori szerte ismert agybeteg.
2018. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá igen,leginkább felesleges pénzkidobás volt,amit tanultam belőle,hogy aki csúnya és akinek élőben nem megy annak sehol máshol se fog! Illetve még azt tanultam, hogy ne pazaroljak több időt és energiát párkeresésbe hanem inkább fogadjam el az örökmagányt! 23/f
2018. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Megismertem sok érdekes embert az internet segítségével az elmúlt években. S ahogy láttam rengeteg ostoba parasztot is. Nyilván ez azért van, mert neten sokkal több ember megnyilvánulásait lehet látni, mint élőben. De aki "élőben" megbízhatatlan, az neten is az lesz, és fordítva.


Fura, hogy ahogy egyre jobban terjed a net, valahogy annál kevésbé tudják az emberek értelmesen használni, és felfogni, hogy mire való. Sokan még most is valami külön világként tekintenek rá, és nem a világ részeként. Aki így áll hozzá, az kapásból nem lesz valami sikeres ott, ami persze csak növeli az ellenérzéseit.

2018. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Egyszer próbáltam ki.

A pasi min. 5 évvel és 10 kilóval több, 10 cm-vel kevesebb volt.

És mint véletlen kiderült, felesége is volt.

2018. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Ezek szerint te nem tudtad h, rengeteg a kamu profil, az igazából hirdető prosti meg masszőr, ego tuningos lánykák....Meg úgy amúgy átlagban a reggeltek cirka 80-90%-a pasi.


Nő alig használja ezt a rendszert. V akkor ő kisgyerekes aki új apukát keres. Me ilyenből k...a sok van. V elhízott és v ocsmány mint a háború.

2018. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Itt gyakorin bonyolódtam valakibe, aki hónapokig titkolta a kilétét. Eléggé egymásra kattantunk. Nem hazudott, de próbálta beállítani kis semmiségnek, hogy barátnője van, aztán célzott rá, hogy egyedül van, ha rákérdeztem, mellébeszélt. Szerintem nem hülyített, de nem véletlen, hogy sose árulta el teljesen, hogy ki ő. Többé nem engedek közel senkit, akinek csak a nick nevét tudom.
2018. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

-Ne éld bele magad!

-Minden akkor biztos, ha már meg volt legalább egy élő találkozó

-Ha a kérésed ellenére csak a farkát akarja elővenni, hagyd a picsbe

-ha vonakodik a skype-tól, vagy a telefon beszélgetéstől 1-2 hét után is, úgy kell leépíteni az egészet, ahogy van

-ne ígérj előre semmit, amit úgy érzed, nem tudsz betartani

2018. dec. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Igazán pórul nem, de megadta a végső löketet arra hogy megcsináltassam egy testrészek. Azóta nincs ilyen gondom.
2018. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%

Itt a példa az 5ös és a 18as azt se olvassak el amit elküldenek. Na akik ennyire igényesek azokkal nem érdemes kezdeni.

Nagyon sok pozitív, de sokkal több negatív kimenetelű történetet tudnék említeni.

Sajnos a minimum 75% ffi 25%nő aránya igaz. A regisztrált nők 90% talál párt. A férfiak nagyrésze nem. Azt ne hidd el,hogy egy jó nő/pasi tényleg csak veled ismerkedik. Csajokból a kevésbé szépekre is napi 2-3 új férfi ír rá. Nagyon sok a lelki beteg nő(gondolom ffi is). Volt egy olyan történetem: lány kovácsoltvas kapus,szép konyhás házról küldött képeket,(mit főz ,hol gereblyézi a falevelet).... Pár nap múlva öngyilkosdit játszott,majd azt hazudta saját unokatestvére...

Másik lány: Képeken nagyon szép és nőies.

Nagyon erőltette a randit de este 9után szeretett volna találkozni,...egyszer csodák csodája délután is ráért. Randi egy gyors étteremben kezdődött ahol ő már disznólkodott(bár az is igényesebben eszik).Nos dagibb volt mint a képeken,a durva narancsbőr ki volt téve közszemlére,a mini ruhában.

A köszönés:" meg se ismersz b+." Aztán egy vizelet szagú alkesz haverja is leűlt hozzánk. Magassarkúban szedűlt a lány....Nem tudtam sírtam vagy nevessek.

Volt viszont 2-3amikor a lány egy gyenge képet tett fel magáról,de élőben sokkal szebb volt. Gondolom nem akarta,hogy minden hokibajnok,suttyó felismerje az utcán.

35 éves kor alatti anyukák! Nos érdekes kategória 15%nagyon jó,20% "kinek bejön kinek nem kategória".De alapvetően gondolj bele, a gyerek apja miért hagyta el azt a nőt aki gyereket szült neki és a gyerekét? Nos belefutottam nem egy nagyon furcsa anyukába is aki ráadásul pedagógus... Valahol megértem a pasit.

Na persze vannak, fúrógép pasik akik sok nőt lefektetnek és egyik másik úgy marad. De vannak nők akik ,direkt maradnak úgy ezzel akarták megfogni a pasit.

2018. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Valaki kérdezte privátban, mi történt, csak annyit mondok: Gellért :D
2018. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!