Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazságtalan kicsit? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan kicsit? Ha valaki nőként munkanélküli, vagy nincs kocsi, és lakás simán lehet neki párja, ha valaki férfi, akkor még kizárt dolog?

Figyelt kérdés
Sőt a nőnek kb. jól kinézni sem kell, és ha szűz az növeli az értékét, míg a férfi, ha húsz fölött szűz akkor értéktelen.

2018. dec. 30. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ismerek egy csomó srácot, akinek se lakása, se kocsija, mégis van párja. Sőt egyetemista srácoknak is van. Ja, még középiskolásoknak is. Az meg hogy a férfiak igénytelenek, és mindegy csak lyuk legyen rajta, az az ő bajuk.
2018. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Tudod ez kereskedelem, neked kell a pina, hát fizesd meg az árát.

Ha te lennél egy fullos csaj te se egy szakadt hajléktalannal állán le. Mindenkinek az elérhető legjobb kell. Szimpla logika.

2018. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Verd ki aztán menj aludni, eléggé unom az ilyen kérdéseket, mondom ezt mint egy férfi, akinek az életében volt pár csalódás.
2018. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen az élet. A nőknek elég létezni, a férfiaknak meg teljesíteni kell.
2018. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ti vártok el csak ennyit. Ki mint vet, ugye...
2018. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg a férfi kollegákat, miért elég ez nekik.
2018. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, azért, mert csak a f.!sz van ingyen, ez örök igazság.
2018. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Az életképtelen férfiakat valahogy ki kell szűrni nem ? 😉
2018. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát én olyan nőt kerestem mindig is, aki legalább áll úgy anyagilag mint én. nem akarok eltartani senkit sem. persze más az, ha váratlan okból olyan helyzetbe kerül, pl megbetegszik, vagy baleset éri, akármi, akkor nyilván nem lép le a másik mellől az ember, de azért ismerkedésnél nekem alap, hogy dolgozzon a nő is, amúgy őszintén nem érdekel hány emberrel volt előttem együtt, viszont nézzen ki az én izlésemnek megfelelően jól. ez alap. különben ha nem vonzó, akkor nincs miről beszélgetni
2019. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kereslet kínálat


Te mit keresel? Pnát.

Te mit tudsz adni? Pénzt


A nők mit keresnek ? Pénzt

A nők mit tudnak adni? Pnát


Ennyire egyszerű . Állj át a fszra, azt megkapod ingyen!

2019. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!