Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt vidéken ahol élek elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vidéken ahol élek elég nehézkes pár találni, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Miért lehet az, hogy itt vidéken ahol élek olyan nehéznek tűnik a párkeresés, ha pedig társkeresőn próbálkozom ott meg befullad az ismerkedés azzal, hogy "bocsi de messze vagy". Mit tehetnék másképp?

32f



2018. dec. 31. 17:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elvileg a megszokott ismerős, hazai terepen könnyeben kellene ismerkedni, de mégsem. Miért lehet ez?
2018. dec. 31. 17:30
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, ha igényes vagy higiénia és öltözet terén, nem kell csicsásnak se lenni ugye, akkor már félsikered van.

Ha ismernek hogy jó a természeted, jó a humorod, értik is a humorodat és viszonozzák is, az is dob rajta.

Van házad? Nagyon jó, de nem feltétel, nézik ezt is csak úgy mondom.

Kocsid van? Az se feltétel de az jó ha van.

Megvannak a fogaid épségben (igen ezt is nézik, nézegetik) hajad is van? Plusz pont de ez tényleg nem lehet akadály, csak vonzóbbnak találhatnak, persze attól függ mennyire komoly az illető.

Vannak itt ahol lakom olyanok akik az alkalmat keresik egy kis ott légyre, illetve akik a gyerekre hajtanak.

Ha meg illuminált állapotban kapjátok el egymást, már viheted is haza, vagy ahova hogy na, meglegyen :)

2018. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tiszta vagyok, ügyelek a higiéniára. Öltözködni is próbálok igényesen, már amit a pénztárcám is megenged.

A ruhára ügyelek, hogy tiszta legyen és jó illatú.

2018. dec. 31. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Akkor legyél rámenősebb, bátrabb! A nők szeretik érezni hogy megakarják szerezni őket! Ha ki van építve egy minimális kontaktus, utána lehet ezzel azzal kedveskedni nekik.

Én 42 vagyok, ff, és sose ment nehezen, sőt! Ragadtak rám.

Ma itt a faluba vannak lányok akik kifejezetten az érettebb fiúkat keresik, mert látják rajtuk az érettséget, te se vagy e tekintetben annyira éretlen, szval sztem csak rámenősebbnek kell lenned.

2018. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Én is vidéken lakom mégsem okozott sose gondot a parkereses. Lehet azzal jönni hogy mert nő vagyok, de ha találtam párt akkor egy vidéki férfi is talált. 27N
2018. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hajam is megvan, fogam is megfelelő.

Házam nincs.

Autóm van.

2018. dec. 31. 17:45
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom hol dolgozol?? Munka helyen eszméletlen könnyű partnert találni csak ezért mondom.

Bátrabb legyél és menni fog! Van barátod? Olyan aki érti a dolgot? Mert az tud segíteni ha te is akarod.

2018. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy tanyán dolgozom.
2018. dec. 31. 17:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt nem igen van olyan kolléga nő akivel lehet ismerkedni.
2018. dec. 31. 17:51
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval értitek.
2018. dec. 31. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!