Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog gyökérkezelésre lesz...

Fog gyökérkezelésre lesz szükségem. Ez a kezelés megvan egy alkalommal tehát töméssel mindennnel együtt vagy több alkalommal vissza kell menni a fogászatra? Terhes vagyok ráadásul külföldön. Elég nehézkes dokit találni de most fájdult meg a fogam.

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 23:55
 1/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem több alkalmas lesz, 1-nél szerintem több, de nem tudom, nekem egyszer kiidegezték a fogam és csak következőben tömték be.
2010. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem három lépésben történt, kifúrta a fogam tett bele ilyen gyógycuccot, második alkalommal beletette a gyökértömést és harmadik alkalommal zárta le.
2010. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik fogamat több alkalommal gyökérkezelték,és csak utána tömték be.De akkor is előbb gyógytömést kaptam majd később rendes tömést..

Pár éve egy magándoki egy másik fogamat viszont csak 1 alkalommal gyökérkezelte,és utána tömte is.Örültem neki,hogy nem kell újra visszamennem..De sajnos a doki pancser volt,ugyanis csak fél évig bírta fogam.Annyira begyulladt (az egyszer gyökérkezelt fogam) hogy a gyökér alatt gennyes tályog keletkezett.Szájsebészet lett a vége..

A jó fog érdekében többször kell gyökérkezelni..

2010. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem csak azért 2 alkalmas volt szerintem, mert nekem fájt, és vérzett az ínyem, gennyes váladék jött belőle és kaptam rá gyógyszert majd mikor vissza mentem akkor be tudta tömni, a másiknál ugyanígy jártam és azt pedig kikezelte, de utána is fájt és rendszeresen begyulladt, sajna ki kellett húzni. ÉS még csak terhes sem voltam soha, vagyis egyszer igen, de elment a baba elég hamar =( nem is tudom, ha születik egy pindurom majd, akkor minden fogam tönkremegy szerintem, így sem valami jók, sajna ezt örököltem.
2010. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimum 2, de inkább 3 alkalom szokott lenni. Ha nem gyógyul a fog, akkor lehet több is.
2010. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem öt alkalmas volt.
2010. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem

kifúrta

két nap múlva gyógyszeres tömés

majd 4 nap múlva rendes tömés

2010. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek is volt gyökérkezelése és min. 3 vagy még tönn alkalom
2011. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!