Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is változtak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is változtak a társkeresők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés elsősorban régi társkeresőkre vonatkozik.

Szerintetek is változtak ezek az oldalak az elmúlt évek alatt?

Régebben valahogy sokkal jobb volt a kínálat, akár külső, akár belső tekintetében is. Legalábbis szerintem.

Én jellemzően szűk körben tájékozódtam földrajzilag. Vidéki vagyok és a közelemben keresgettem.

30-as magára adó férfi vagyok, egyáltalán nem lepukkant. A környezetemben élőben jó pasinak tartanak. Véleményem szerint is viszonylag rendben vagyok.

Az vettem észre hogy a kifejezetten társkeresésre kitalált oldalakat elárasztották az igénytelen nők.

(Ha valakinél betalált, akkor megjegyezném, hogy ez csak észrevétel.)

Régebb óta társat, partnert, szexpartnert (nem prostikat)

keresők véleményére lennék kíváncsi.

Itt konkrétan a népszerű oldalak érdekelnek és elnézést kérek, de nem vagyok kíváncsi frusztrált előnytelen külsejű férfiak hisztijére.



2019. jan. 1. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, változtak. Xarabbak, mint korábban bármikor :D
2019. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Én régebbi generáció vagyok,de szerintem vannak általános dolgok,amik sosem változnak. Társkerire 99%ban csúnyácska és/vagy önbizalomhiányos vagy alkalmit kereső ( legtöbbször házas) emberek regelnek fel. Aki tényleg jó kiállású/ dumájú/ ig€nyes / kedves/intelligens....stb.és párkapcsolatot akar,az a való életben ketes és talál.
2019. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
*keres
2019. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen változott. Undorító barmok vannak 95%-ban. Minen pasi a frkaról küld képet, pucer fotót akar, cam sexelni es kb ennyi. Ja meg ingyen prostit. Siralmas. 23L
2019. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2es! Gondolom te nő vagy. Nem a te véleményed ami érdekes számomra.
2019. jan. 1. 11:01
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Ha egy nő nem túl válogatós és nincs valami komoly szoftverhibája, akkor élőben pillanatok alatt talál párt. Társkeresőn csak azok vannak, akiknek senki sem elég jó, nagyon sötétek, elviselhetetlenek vagy ribik.
2019. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

#4 érdekes, én még soha sem küldtem a farkamról képet, pucér fotót se kértem (hanem a nő küldött magáról bár nem társkeresőn), cam "sex" nem szex, kell a francnak...



Azért vannak undorító barmok 95%-ban, mert te az olyanokra figyelsz fel...

32/F

2019. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Oké,akkor betalált NÁLAD xd A társkeri oldalakon lévő emberek majdnem mind valamilyen szempontból defektesek vagy csak dugni akarnak-semmi komolyabbat ( nők is-ffiak is! )
2019. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A régi típusú társkeresőknek lejárt az idejük.


Totál semmi értelme annak, hogy ctrl+c, ctrl+v módszerrel a pasik ráírogassanak (titkon csak szex miatt) az ország túlfelén élő olyan nőkre, akik úgyis csesznek visszaírni.


Tinder pl kilövi ezt a két problémát. Csak olyat tudsz keresni, aki a közeledben van, csak annakbtudsz írni, akivel valóban bejöttök egymásnak.


És még abban is segít, hogy rájöjjenek az emberek, vagy jól néznek ki, vagy pedig a valóságban ismerkednek a személyiségüket előtérbe helyezve... esetleg olyan oldalon, ami inkább hobbihoz kapcsolódik, mint társkereséshez (közös érdeklődés mindig jó pont).

2019. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
4-es vagyik. Kedves kerdező. Te elég bunkó vagy. Kedves 7-es. Nem rajuk figyelek csak akik rámirtak 95%ban ilyenek voltak.
2019. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!