Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A poliandria lenne a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A poliandria lenne a megoldás a jelentős férfi többlet problémájának kezelésére?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 14:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Amilyen balfékek a "férfitöbblet" miatt nyavalygók, rajtuk a többférjűség sem segítene. Max. a kényszerházasság - de akkor meg a nejük csalná őket egy kevésbé puhapöts férfival.
2019. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Én középkorú 40-es nő vagyok. Korosztályomban rendezvényeken inkább nőtöbblet van. Gyerekeim amikor születtek feltűnt mindkettőnél saját neműek voltak többen. Fiam: 1997. Eszméletlen fiú többlet szülészeten, oviban, iskolában. Lányom: 2001. Pont fordítva. Lányok többen. Persze gondolom ez csak itt ahol lakom jellemző. De ilyenformán szépen kiegyenlítődnek a nemek a fiatalabb korosztályokban is. A gyakoris férfitöbbletes kérdéseknél, meg hogy minden nőnél sorban állás van csak mosolyogni tudok. Akár tetszik akár kedves nőtársaim, mi NŐK vagyunk többen.
2019. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

A "férfitöbblet" azt jelenti, hogy van pl. a gyakorin vagy valamelyik társkeresőn kb. 10-20 lúzer, aki válogatás nélkül minden csajra ráír, hogy "tecel! sex? Kűldessz képet puncidró?".

Aztán megállapítják, hogy minden csaj 10-20 ilyen levelet kap, tehát minden csajra 10-20 férfi jut.


Hát hiába, a logika nem az erősségük szegényeknek. A logika sem az erősségük :D

2019. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az állítólagos férfitöbbletre az lenne a megoldás, ha az ilyen hisztis fiúcskákat kilőnénk az űrbe csak odaútra...
2019. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem az állítólagos férfitöbbletre az lenne a megoldás, ha az ilyen hisztis fiúcskákat kilőnénk az űrbe"


Az volt a hiba h ezzel a fórummal kaptak egy platformot ahová fel járhatnak sírni. Ami persze semmit se old meg, de ennek a megértéséhez sajnos túl ostobák, így marad a rinya.


Mivel ha egy telefont akarsz pl arra lehet tippet adni h 50 E-ból ilyen és ilyen távpont alapján ez és ezt válaszd. De ha nincs nőd azt a problémát még mindig neked kéne megoldani. De ehhez túl ostobák.

2019. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bezzeg az én kérdésem törlik ahol az ilydn lúzereket szidom . De ezt a rengeteg bomlott elméjű idióta által kreált kérdést nem. Pusztulj már valamerre... komolyan mindennap vagy 3 ilyen kérdés kikerül. ..
2019. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%

"maradt 9 nő, abból 6 ronda, máris 11 férfi jut 3 nőre, hoppá, majdnem 4x-es férfitöbblet van 2% helyett."

Ja, szóval ha 6 nő ronda, akkor már csak 3 nővel számolunk...valamit kifelejtettél a csodálatos kis elméletedből, baby. Nevezetesen, hogy mind a 11 férfi ronda vagy lúzer, így a 9 nő inkább egyedül marad és megvárja, míg valamelyik jó pasi szingli lesz ismét.

2019. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: egy szóval sem állítottam, hogy ez az elmélet helyes :). Pusztán arra akartam rávilágítani hogy hiába nincs tényleges férfitöbblet, attól még szubjektív módon simán lehet.
2019. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán a férfiaknak nem csak a 15-től a 25-ig terjedő korosztályból kellene válogatni a nők közül, és akkor észrevehetnék, hogy a korban valóban hozzájuk illők között akadnak még sokan, akik egyedülállók. De addig nem kell csodálkozni, hogy nem talál mindenki barátnőt, amikor az olyan kérdéseknél, hogy ki milyen korú barátnőt szeretne, még a 40-es férfiak is azt írják, hogy maximum 25-ig nézelődnek.
2019. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
94%
Tehát nincs férfitöbblet, csak a nő számotokra azt jelenti: csinos, fiatal nő. Akkor is ha ti már idősebbek vagy csúnyák vagytok. Az elméleted szerint meg női szemszögből nőtöbblet van, hiszen azt a 11 ronda, lúzer férfit nem számítjuk a 9 nőre.
2019. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!