Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak tényleg bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg bejönnek a félénkebb pasik? Ha igen, miért nem kezdeményeznek ők?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam már, hogy a lány írta, hogy nagyon bejött neki a fiú, és külön tetszett neki, hogy olyan félénk, csak végül nem lett semmi, mert a lány várta, hogy a férfi kezdeményezzen. Csak azt nem értem, hogyha ez igaz, akkor miért nem kezdeményezett a lány. Oké hogy van az az íratlan szabály, h a férfi kezdeményezzen, na de ha látta a fiún, hogy félénk aki nagy valószínűséggel nem fog lépni, akkor végül is mit várt tőle?

2016. márc. 4. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az a röhej, ha meg is ismerkednek, besélgetnek lehet tökre bejön a csajnak de SEMMIT nem fog mondani. És aztán távoznak egymástól.


ez olyan szomorú.

2016. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Áh
2016. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be nekik.
2016. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bejön ha egy fiú visszafogott, de ha olyan szinten félénk, hogy ne merjen egy lány felé lépni, akkor az már nyuszi szerintem:) Az első lépést akkor is ő tegye meg a maga félénk módján.
2016. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jön be a nőknek, ha egy férfi visszahúzódóbb. Nézzétek már meg, általában egy társaságban kik kelnek el előbb: először a szófosó poéngyáros társaságközéppontja srác, aztán sorrendben a második legnagyobb hangú, aztán a harmadik és így tovább. A csendesebbek meg szépen magányosan hazakullognak, sokadjára.
2016. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi van ha a lány is félénk.
2016. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a kérdésedben szereplők esetén mi volt a probléma. Én akitől akarok valamit és van esélyem, annál kezdeményezek, de alapvetően a félénkebb pasik nem jönnek be, max. ha alapból nem félénk, csak látom, hogy miattam zavarban van és azért nem mer lépni, tehát én vagyok a félénksége oka, az nem jelent akadályt.
2016. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#4


Elárulnád hogy hogyan amikor nem kapsz egyértelmű jelzét/utalást, hogy ez jó ötlet lenn? Általában maradnak a kétértelmű talán-ok, de azt meg... Veszélyes.

2016. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, mikor 2 birka vár egymásra!! :DDDD


Én nem preferálom az ilyen pasikat, nekem FÉRFI kell, nem nyuszi.

2016. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

#9


Vagyis a "gyere má áll a dákóm" az jobb...

2016. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!