Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Összejönnétek kamionsofő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek kamionsofőr lánnyal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 20:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%

...van ilyen? :D


Hát ha olyan mint a férfi kamionsofőrök akiket ismerek (igénytelenség, prostik rendszeres ledudálása, extra hónaljszőr amit nyáron ujjatlan atlétában villantanak meg, egymillió plüssállat a vezetőtérben, ihaj-csuhaj szóhasználat, kamusztorik az útjaikról stb.) akkor nem.

2019. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%

Én vájárt akarok vagy mozdonyszerelőt :.(

32/f

2019. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%

fú nekem most egy ilyen 100+ kilós nő ugrott be ujjatlan kockás ingbe, hatalmas konyhás néni kézzel, ami szét van tetoválva, farmerban, a cigitől rekedt hanggal, és káromkodó stílussal

nem járnék vele xddd

2019. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
55 kiló vagyok, igényes, szeretem a szoknyákat és a sminket. :D Igaz, tetkóm az van, több is.
2019. jan. 1. 20:40
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2019. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

#3


Ugye...? :D A férfi kamionsofőrök is ilyenek, és kb. csak azt látsz mindenhol, ezért is ugrik be ez elsőre.


Bár személyesen egy kamionsofőrt ismertem és egy ritka arrogáns p**cs volt. Állandó hazudozás, "énegyszerazútonmégeztismegcsináltamám" stílusban amit ugyebár - nem lehet ellenőrizni.

2019. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Akkor hol randizunk és mikkor?:)
2019. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
vagy jössz értem kamionnal?:'D
2019. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem para nyugi. Az hogy egy olyan munkát végzel amit főként férfiak végeznek, szerintem nem hátrány.

Itt inkább abból adódhatnak gondok ha nemzetközizel, és azt nem mindenki viselné könnyen ha hetekre távol vagy.

Főleg aki szokványos életet él.

Én külföldön élek, emiatt nehéz párt találni, ez szokott beszéd téma lenni. Találkoztam olyan lánnyal itt kint akinek kamionos volt a párja. Mikor erre járt a srác akkor találkoztak. De idősebb férfi is volt aki kamionozott kint, mégis volt otthon felesége. Miért ne működhetne fordítva, mikor a hölgy a kamionos?

Jelen pillanatban ha megfogna egy ilyen hölgy, biztos nem hátrálnék azért mert kamionos.

2019. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy nem.
2019. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!