Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrémebb külsejű nők: Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrémebb külsejű nők: Ti összejönnétek átlagos kinézető férfival?

Figyelt kérdés
Egy olyan nő akinek több tetoválása van például, összejönne olyan férfival akinek egy darab sincsen? Mondjuk bukom az ilyen csajokra eléggé, de nem vagyok az a "nagyvagány" manusz, inkábbb csendes otthonülős. Esélyem sincs az ilyen nőknél? (31/F)

2018. dec. 9. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nalam nem lenne eselyed.

A tetovalasok, az extrem kinezet az masfajta szemelyiseget is jelent. Semmi gond nincs az otthonulessel, de en tuti, hogy 1 honap alatt a falat vakarnam unalmamban.

2018. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Nálam ez személyiségileg abban nyilvánul meg, hogy kb 6 éves korom óta szeretem a rock/metal zenéket. Hallgatni és játszani is. De nem járok koncertekre, fesztiválokra. Szóval ilyen "kettősség" van bennem, imádom ezt a stílust, de ez kívülről nem látszik.
2018. dec. 9. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Megértelek olyan szinten, hogy nekem sincs olyan stílusom, amilyen pl. zenéket hallgatok, mert én rengeteg mindenevő vagyok a punktól a metálon át a jó goth zenéig, és egyéb, és így nehezebb összeszedni valakit, mivel kevésbé szúrnak ki a tömegben, a hasonszőrűek, hogy nem vagyok például gothra sminkelve. Szerintem semmivel nincs kisebb esélyed bepróbálkozni egy tetkós csajnál, mint egy tetkó nélkülinél, viszont, ahogy írták fent is, ha mondjuk egy punk lány, nemcsak az instafotók miatt néz ki úgy, akkor nem biztos, hogy meg fog lenni melletted, ha nem engedsz egy kicsit az otthonülésből. Azért hajrá.

Nekem is volt piercinges, tetkós, koncertre járós barátom, simán elvoltunk, nem a természetünk mássága miatt mentünk szét. Ezt nem lehet előre megjósolni.

2018. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nekem fontos, hogy egyutt menjunk ide-oda, koncertekre, fesztivalokra. Nem kell, hogy nagyvagany legyen az illeto, de az igen, hogy "eljen".

Az elet nagyon rovid, hogy arra pazaroljam, hogy otthon uljek.

Es nem mellesleg a metalzenekarok sokkal jobbak eloben. Ok, 1-2 kiveteltol eltekintve.

2018. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint az egyes, nem járnék. Itt nem a külsővel van a gond, hanem hogy nem szeretnék otthonülni. Ahogy írták, aki ezt a stílust képviseli, az nem fogja ezt tolerálni, mivel szeretünk koncertekre járni és azt jó lenne a párunkkal is átélni.
2018. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Valószínűleg ezért sem találom a párom, mert mindenki csak végletekben gondolkodik. Pl aki zenél az kizárólag zenekarban teszi, otthon nem számít, vagy hogy aki szereti az ilyet az folyton fesztiválozik stb.... Azt reméltem vannak azért olyanok, akik otthonülősek is :)
2018. dec. 9. 20:48
 7/9 SzilKa ***** válasza:
Engem pl nem zavar, ha nincs a pasimon tetkó, de az állandó otthonüléstől kiakadnék :)
2018. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam lenne esélyed, és sok olyan tetkós/pc-s lányt ismerek, akiknek 'normie' pasijuk van. Szerintem amúgy interneten egész jól lehet introvertált alter csajokkal ismerkedni. Nekem is a netről lett pasim. Hú ez így leírva furán hangzott :D
2018. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
normik -.-
2018. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!