Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szőke nőknek meg aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőke nőknek meg aztán tényleg egyáltalán nem tetszenek a szőke férfiak?

Figyelt kérdés
Oké a nők többségének a sötét hajú férfiak tetszenek jobban, még a sötét hajú nők közül is, de ott legalább előfordul olyan nő néha, akinek mégis a szőke férfi is bejön. A szőke nőknek viszont kizárólag a sötét szőrzetű férfiak? Hogy látod?
2019. jan. 2. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
elvileg sokuk a "szőke herceg-fehér ló" kombóra vár..XD
2019. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hajszíned miatt nem tetszel nekik. Nekem az összes szőke férfi ismerősöm jóképű és mindig nagy sikerük is volt a nőknél. Pl a személyi edzőm is szőke kékszemű és brutál jó pasi, ahogy életem volt nagy szerelme, egy angol srác is ilyen adottságú. Szóval ennek semmi köze ahhoz, hogy szőke vagy.

U.i: én szőkésbarna, kék szemű lány vagyok

2019. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szőke vagyok,és soha nem jöttek be a szőke pasik.
2019. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Haver, a nőket csak az arcod érdekli. Ha helyes vagy, kellesz nekik. Ha nem, akkor meg nem. Tök mindegy, hogy szőke vagy barna...
2019. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni. Tény hogy inkább az ellentétekhez vonzódnak, vagyis a világosaknak inkább a sötétek jönnek be -és fordítva-, de akkor sem törvényszerű.

Én sötétbarna hajú vagyok és legjobban a szőkék és a feketék tetszettek mindig is, de barna barátom is volt már.

2019. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szőke vagyok, de zöldesbarna szemű és minden más szőr a testemen (szemöldök, fanszőr) fekete.


A családban egyik nagymamám volt szőke hajú és kék szemű, rajta kívül mindenki barna/fekete hajú, barna szemű. A húgom még kicsit kreolos bőrű is (én fehérebb). Onnan tudom azért, hogy nem a postástól vagyok, hogy apa is nagyon magas és én is az lettem, meg arcra hasonlítunk. Arcra helyes vagyok, akkor már inkább azzal lehet a gond, hogy nem vagyok kezdeményező, vicces, bőbeszédű és férfias-domináns természetű.


Viszont barna/fekete hajú lányoknak néha szoktam tetszeni (külsőre), szőkéknek kb tényleg az életben soha.

2019. jan. 2. 14:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként bocs, most csak külső tetszésről volt szó. Tehát hogy mondjuk az utcán kik néznek meg olyan bámulós/tetszős/érdeklődő tekintettel, személyiségtől függetlenül. És szőke nők gyakorlatilag soha, sötét hajú nők néha-néha.
2019. jan. 2. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

A legtöbb szőke tele van anyajegyekkel.


Ha van az arcodon, vagy látványos helyen, szedesd le. Ha szőrös, akkor pláne. A szőke férfiak nagyobb része vonzó, a kisebb része emiatt taszitó számomra. Ritkán látni nem jóképű szőkét.

2019. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szőke haj barna haj? Most tényleg azt hiszed hogy ez ezen múlik? :D Nagyon gyerek lehetsz még...
2019. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eredeti hajszínem szőke . Mindig is a sötèt hajú férfiak tetszettek,de valahogy mindig szőke barátaim voltak ,így alakult. :) Jelenlegi párom is szőke ,fiam is szőke és gondoltam,hogy ne legyen mindenki világos hajú a családban befestettem a hajam sötétbarnára. :)
2019. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!