Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt nem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat igazán jóképű fiúnak de van egy olyan dolog ami miatt teljes mértékben elzárkózom az ismerkedéstől. Sajnos nem tökéletes a fogsorom. Egy kicsit kuszák a fogaim. Nem igazán feltűnő de sem mosolyogni sem pedig nevetni nem szeretek emiatt. Odafigyelek a fogaimra és egyetlen egy rossz fogam sincsen. Nem iszom, eszem cukros dolgokat, nem iszom szénsavas üdítőket. Mivel a fogszabályozás nagyon drága és egyenlőre nem engedhetem meg magamnak ezért nem is szeretnék addig ismerkedni ameddig helyre nem hoztam. 20/F

2019. jan. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Majd erre is jönnek a tök pc vàlaszok, hogy nem baj az, a szemêlyiség számít blabla. De ez nem teljesen igaz. A nagyon csálé fogak csúnyàk, akkor is ha egészségesek. De ha tény

Leg "nem igazàn feltünő", attól még ismerkedhetsz nyugodtan.

2019. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd ha nem hiányos, nem igénytelen és nem szörnyen csálé az oké. Az emberek töredékének tökéletesek csak a fogai. Vagy akinek szabályozva volt. nekem is volt fogszabályzóm , kínlódtam is de a bölcsességfogak kicsit így is széttolták. Ezen felül kell emelkedni. Most nem azt mondom hogy ne csináltasd meg ha lesz rá alkalmad de legalább elfogadni próbáld és ismerkedhetsz. Vagy legalább barátkozz emberekkel de teljesen elzárkózni nem lehet.
2019. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem görbék a fogaim és farkasfogam is van, de nem érdekel mert mind egészséges. Nem húzatok ki egészséges fogat 31 éves létemre, kösz. Inkább legyen görbe, de jó. (31/F)
2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem önmagában a kusza fogsor vagy az egyéb testi hibák okozzák a problémát, hanem az, ha gátlásos vagy miattuk. Annyi ember van, akinek görbe az orra/szabálytalan a fogsora stb, és mégis ismerkednek és magabiztosak, mert elfogadják magukat úgy, ahogy vannak. Sajnos az én tapasztalatom az, hogy egy emberről csak úgy sugárzik, ha valami miatt gátlásos, mert úgy viselkedik (nem mer mosolyogni/oldalra fordulni stb, és ez bizony nem előnyös tulajdonság, de lehet rajta javítani. Az értékedet nem a fogaid szabályossága határozza meg. Sőt semmilyen testi hiba nem határoz meg téged. Ahogy te viszonyulsz magadhoz, az határoz meg.
2019. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!