Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Budapesten van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Budapesten van értelme kocsi nélkül csajozni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne lenne? Budapesten kitűnő a tömegközlekedés.
2019. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1: pont azt kérdezi, hogy BP-en kívül nem lehet kocsi nélkül, de budapesten igen



Gondolom ez inspirálta:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt elég sok pesti írja le, hogy kocsi nélkül is vidám az élet.

2019. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreértelmeztem a kérdést:)
2019. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidéken nehéz. Nem mondom, hogy lehetetlen, de egy kisvárosi vagy falusi férfinak egyébként is szinte kötelező kellék az autó az élet egyéb területeihez is. Itt nem valami luxuskategóriájú autóról van szó, és nem is azért, hogy a kiszemelted elkápráztasd, hanem egyszerűen már egy normális randit is nehéz összeegyeztetni, ha még a tömegközlekedést is figyelembe kell venned.
2019. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megyeszékhelyen azért még lehet így is barátnőt találni?
2019. jan. 3. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol lehet barátnőt találni kocsi nélkül.


Nem egy kollégám vidéki, van aki igazán falusi, és többségük barátnővel költözött fel Pestre dolgozni, pedig jogsija sincs.



Amikor valaki azt mondja, hogy azért nem talál nőt, mert nincs kocsija/pénze/nem elég magas, etc, akkor egyetlen általa választott tulajdonságba sűríti be az összes kudarcát.



Nem egyszer láttam, hogy valahogy megoldódik a vélt probléma, és semmi nem változik. Egy haverom szintén a kocsira futtatott mindent ki, vett is egy hatalmas, prémium kategóriás SUV-t (igazi villantós kocsi, amivel kétségkívül meg lehet jelenni, és pár éves autó, tehát még nagyon nem a vett valami 1000 éves BMW/Audi feelingje van a dolognak).


Kereken 0db csajt szedett fel a kocsival, semmi nem változott az életében, pedig megoldotta azt a problémát, amiről éveken át hallgattuk, hogy "ha lenne egy komoly autóm, akkor be tudnék csajozni", meg "ilyen csajhoz komoly kocsi kell"

2019. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha nem a külső, kocsi, pénz, magasság stb a baj amire fogni szokták.

Ezek olyan dolgok amik persze jók ha vannak de nem ettől megy egy párkapcsolat jól, és egy csajnak ösztönösen azok a dolgok jönnek be amiktől szerintük hosszú távon jól ellesznek, valamint sokat számít hogy milyen az apjuk, ahhoz hasonlót is keresnek.

2019. jan. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Normális nőt nem érdekel hogy van-e autód. Tudtok találkozni gond nélkül vagy sem? Ha ezt autó nélkül megoldod, akkor nem számít az autó.


Általában tinilányok nyálaznak arra, hogy a pasi herceg fehér lovon, kocsival, lakással, de ez normális. Majd kinövik amikor dolgozni kezdenek.


Sosem volt autóm és volt barátnőm. Még faluban is. Felültem a biciklire, áttekertem 10 kilométerre. A lányt nem érdekelte.

S ez nem 50 éve volt, hanem 4 éve.

2019. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nekem van autóm, de nagyon ritkán csajozom vele (Pedig szép kis sportautó). Sőt mikor exemmel randiztam, vele is csak és kizárólag tömegközlekedéses úton találkoztam az elején. Kb. öt hónap volt, míg egyáltalán látta az autómat és beleült, mert a városi randik sokkal kényelmesebbek voltak anélkül. Lehetett így sörözni, lazulni, sétálni, nem kellett a parkolóval tökölni és még sorolhatnám az előnyeit. Független, hogy van autóm amit naponta használok, BKV bérletem is sokszor van, pont az ilyenek miatt.
2019. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!