Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ebben a helyzetben felhívná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben felhívnátok ezt a csajt?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a helyzet.

Megkerestek engem egy munkával ami nagyon nagy pénzt ígért, aztán hamar kiderült hogy biztosítózásról van szó, én gyorsan nemet is mondtam hiszen nekem van egy biztos munkahelyem.

Viszont aki a "főnököm" lett volna egy nagyon csinos korombéli csaj. Az egy dolog, de ráadásul tök normális is volt. Arra gondoltam felhívom, hogy randizzunk, csak ugye hogy mit fog gondolni? Csörög a telefon, és ha mondom tuti meglepődik és nem fog tudni mit mondani.

Ráadásul Ő Pest megyében él, én meg máshol, csak itt volt ugye munkaügyben, biztos fog járni erre.

Szerintem egy próbát megér, csak mit kéne mondani, hogy ne legyen túl nyomulós mégis határozott.


26 F



2019. jan. 3. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy bár professzionális közegben nem fogtok többet találkozni, szeretnéd jobban megismerni őt, mint embert, igyatok meg egy kávét valamikor.
2019. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, ezt én így nem bírtam volna megfogalmazni:)
2019. jan. 3. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

>biztosítózás


ABORT MISSION

2019. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, a csaj az után is kap osztalékot ha téged beszervez. Ne hagyd, hogy félrevezessen a viselkedése.
2019. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!