Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés 30 évesen?

Figyelt kérdés
Mostanában azt tapasztalom, hogy 30 éves férfiként szinte lehetetlen ismerkedni, mivel nem járok szórakozni. 20 éves koromban sem tettem így a tini szerelem kimaradt az életemből és úgy összességében mindenféle kapcsolat a nőkkel. Évekkel ezelőtt társkeresőn próbáltam meg ismerkedni de vagy annyit kaptam,hogy aranyos vagy de messze lakunk egymástól vagy vissza sem írtak. Teljesen zöldfülű vagyok mert nem szeretkeztem egy nővel sem és párkapcsolatom sem volt 30 évesen. Véleményem szerint sohasem tekintettek rám potenciális jelöltként ugyanis mindig meghúzódtam a háttérben.

2019. jan. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem válasz mindenre, amiket felvetettél, de az interneten és az éjszakai szórakozóhelyeken való bulizáson kívül is lehet ismerkedni.
2019. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Olyan is van, hogy a nyugdíjasotthon lakói összeházasodnak. Akkor Te ne keseredj el, hanem keresd a nők társaságát. Vannak közel 30 éves nők is, akik még szüzek. És ha nem szűz? Akkor majd bevezet a "tudományba"... Ne akarj diszkóban ismerkedni. Menj inkább barátokkal színházba, kiállításra, koncertre stb.!
2019. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit már el vagy késve de nem akarlak elkeseríteni !


Fogadj be egy kutyust az segít a magányodon !

2019. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ötlet a kutya, mint a színház...
2019. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én egy lány vagyok, írj ide nekem 10 dolgot, hogy miért vegyelek férfiként észre!
2019. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3. és 4. válaszoló,

a kérdező 30 évesen embertársra vágyik, ismerkedni akar és nem kutya társaságát keresi.

2019. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!