Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok is számtalanszor volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is számtalanszor volt olyan eset, hogy nem azoknak tetszettetek, akik nektek bejöttek, de akiknek tetszettetek nem volt az esetetek?

Figyelt kérdés
Egy idő után változott valami? Nekem emiatt nem volt még barátnőm. Folyton ez van.
2019. jan. 5. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Csak ilyen eset volt. Aki nekem tetszett, annak én nem. Akinek meg én, az meg nekem nem. Szerintem ez így is marad. Lehet, hogy az én párom Tadzsikisztánban, vagy Indokínában él, így soha nem fogunk találkozni.
2019. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is ezt tapasztalom.
2019. jan. 5. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig így van.
2019. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az meg nem lenne helyes olyan lánnyal összejönni, aki nem tetszik.
2019. jan. 5. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az életem.
2019. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én általában nem tetszem a lányoknak, de ők nekem igen. Egy olyan eset volt, amikor egy túlsúlyos, igénytelen, magát vagdosó leány belém zúgott. Az őrületbe kergetett, nem voltunk együtt, de szabályozni akart, meg féltékeny volt. Olyan dolgokat kamuzott. Aztán összejött egy "haverommal", szerintem csak azért, hogy féltékennyé tegyen. Amikor meg jelenetet rendezett, az elég durva volt már. Éppenséggel volt ilyen, de mivel pont egy olyan csaj volt, eléggé lerombolta még az én önbizalmamat, és önbecsülésemet is. Kérdeztem magamban, hogy "csak ilyeneknek tetszhettek?" Azóta kerülöm a nőket, nincsenek jó emlékeim velük kapcsolatban, az egyetemen is rengeteg szép hölgy van, de nem töröm már magam, totális közönnyel beszélek, ha valaki arról faggat, hogy mikor lesz végre barátnőm. Kezdek bele is törődni amúgy, hogy nem lesz barátnőm sosem.
2019. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!