Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mikor kell elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mikor kell elengedni a családalapítást, ha egyszerűen nem lehet megvalósítani - 40 évesen,50 évesen?

Figyelt kérdés

Közel 40 évesen 3 kapcsolatom volt - mind mély és minimum 5 éven át tartó. Mind a 3 azért szakadt meg, mert a hölgy nem akart gyermeket vagy már nem lehetett.


Ismét egyedülálló lettem és felmerült a kérdés: Lassan ideje elengedni a családalapítást? Hiszen most még partnerem sincs hozzá.


2019. jan. 6. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek voltál olyannal, aki nem akart gyereket?
2019. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem a ferfiak miért akarnak gyereket ha szinte az estek 90%ban úgy is csak a nő terhe lesz természetesen házimunka ,munka minden mellett
2019. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Szóval még 40 sem vagy. Nem, még nem kell elengedned. Nyilván már kései és korábban jobb lett volna, de bőven vannak férfiak, akiknek 50 felett lesz gyerekük (akár újabb egy újabb nőtől, akár az első).


Viszont akármennyire nem polkorrekt kimondani, a nők hamarabb válnak képtelenné az egészséges keretek közötti gyerekvállalásra, szóval ezután is ha lehet maradj nagyon maximum a harmincas nőknél párkeresésnél. Közülük is olyanoknál, akik inkább a harminchoz vannak közelebb, nem a negyvenhez. (Olyanokat most nem írok, hogy hajts a legtermékenyebb, huszonéves nőkre, mert nem tűnsz olyan fajta top férfinak, aki még 35-50 évesen is megkaphat huszonéves nőket. Ezt remélem nem veszed magadra, nem bántás, csak egy megfigyelés volt.)

2019. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Lehet 50 évesen is családot alapítani, az más tészta, hogy nem szerencsés.


Én is lassan negyven leszek, már kezdem elengedni vagyis úgy fogalmazok, hogy amit mondjuk húszas éveimben láttam életutat, az mára teljesen elmosódott. Lesz ami lesz.

2019. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem kell elengedni, amíg egészséges vagy és a leendő párod is egészségügyileg rendben van!


Az én párom 50 éves, én 26 vagyok és nem látjuk akadályát a gyereknek ha úgy alakul.


Ne a társadalom elvárásai szerint élj, mert sosem leszel boldog!

2019. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

40 éves koromra, ha nem lesz gyerekem, akkor nem lesz. 60 lennék, mire ő 20 és egyrészt szeretnék azért sokáig a családom körében lenni, másrészt meg nem tudom milyen passzban leszek már akkor.

32/f

2019. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Sztároknál sem értem az ilyet, Alec Baldwin ott van a szakajtónyi kisgyerekkel 60 évesen... Nem lett volna egyszerűbb 30 évesen szaladgálni a kiskölykökkel? Már dolgozni se fog tudni, hogy eltartsa őket.
2019. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Én meg csak olyat találtam eddig ahol a hölgyemény akart és még 30 se vagyok. Volt olyan akinek ezért nem udvarolt senki.
2019. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

7#

Igen, pont Alec Baldwint fenyegeti az a veszély, hogyha nem dolgozik, nem fogja tudni eltartani a gyerekeit 😂


Szerintem férfiaknál, ha egy jó egzisztenciával rendelkezik, akkor 45-50 éves korig simán belefér a gyerekvállalás. Ok, nem olyan fittek, de őszintén szólva a környezezetemben a huszon/harminc éves apukáktól sem látom, hogy hú de sok sportos programot szerveznének a gyerekeikkel, amihez kell a fittség. Csak hát kell egy fiatalabb nő a korosabb ferfi mellé, ehhez nem árt az egzisztencia, hogy ne 12-16 órát kelljen dolgoznia éhbérért.

2019. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a gyerekvállalással kapcsolatos terveket azért még az elején érdemes megbeszélni (ha nem is első randin, de akár akkor is)mert felesleges 5+ évet eltölteni egymás mellett, ha tudod, hogy a másik nem akar gyereket. Ezt ilyen szempontból te szúrtad el, már ha annyira vágysz családalapításra. Amúgy nagyon sok harmincas nő szeretne gyereket, van hol válogatnod.
2019. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!