Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a nő aki ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki ebben az országban családalapítást és gyerekeket akar, akkor vagy 15-20 évvel idősebb férfi, vagy külföldi pasi?

Figyelt kérdés

Sok nő már 25-30 éves korában gyereket akar, bár már egyre többen inkább 30-35-re teszik át ezt a családalapítás projektet. Ebben az országban nagyon ritka az olyan, hogy egy fiatal férfi saját lakást tudott teremteni, vagy ha igen akkor is a szülei vették neki. Bizony már nem úgy van mint a régi rendszerben, hogy az állambácsi minden dolgozó jóembernek 20 évesen saját lakást épített.

Egyre több olyat látok, hogy 25 éves csak 40 éves pasihoz megy feleségül és teherbe esik tőle. Egyre több olyat ismerek, hogy kiment külföldre és ott keresett magának férjet, vagy éppen Budapesten ismerkedett megy egy külföldi pasival akivel kiköltözött. Akik meg magyar pasit akarnak, és itt akarnak családot alapítani azoknak marad a 15-20 évvel idősebb mackó. Ezért is van ennyi 20-30 éves pasi egyedül.

Ti is ezt látjátok az ismerőseitek körében?


2017. jún. 8. 20:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én azt látom, hogy mindketten egyetemre jártak/járnak, közösen fizetik az albit vagy felvesznek hitelt, és oda vállalnak gyereket. Pár év és elég magas lesz a keresetük egy hitel kifizetésére. Nagyon sok pár él így.
2017. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

A szüleim úgy jöttek össze, hogy anya 23, apa 31 éves volt. Ma is jól megvannak három gyerek és több mint 25 év után.


Ha családot akarok majd (úgy öt éven belül), akkor egy 8-12 évvel idősebb férfi ellen nekem sem lenne majd kifogásom.

22/L

2017. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem ezt látom. A legtöbb nő ismerősöm korabeli vagy pár évvel idősebb férfival alapított családot. Általában közösen vettek lakást vagy házat, hitelt vettek fel.


Az mikor volt, mikor az állam mindenkinek 20 évesen adott lakást? Csak a férfiaknak adta vagy a nőknek is? Akik összeházasodtak, akkor azoknak 2 lakásuk lett? A szüleim 40 éve saját erőből, hitelre építkeztek, közösen.

2017. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Én férfiként inkább azt látom, hogy még a 30-as nők is inkább kicsit "én még élni akarok" szöveget nyomják.


Aztán olyan 35 (de inkább 38) körül kapnak észbe, hogy kellene valamit tenni, addig meg megy ezerrel az, hogy próbálnak ismét egyetemista lánynak látszani :(


F

2017. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Amúgy a kérdés magyarságán egy kicsit még lehetne dolgozni, mert az állítmány még hiányzik.
2017. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én azt látom h a korombeliek 20-30-as korosztály nem üti le egymást a családalapításért.


Bár ne legyünk álszentek spec én se akarok.

Az meg h ki h talál erre pasit, az nem az én dolgom.


28 F

2017. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már olyanról, hogy egy pár közösen vesz pl. egy lakást, közösen építik meg a hátteret? :O :O :0 Én is azt hittem, hogy kamuznak mások, de nem, tényleg van ilyen! :)
2017. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%
Inkább egy 40+os pasihoz mennék hozzá, és szülnék neki gyereket, mint egy fiatal pasinak legyek az "anyucija", aki teljesen instabil érzelmi téren. (Direkt nem említettem az anyagi helyzetet, mert hidegen hagy. Feltételezem nem a híd alatt lakik a férfi.)
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy fiatal férfi miért lenne érzelmileg instabil?
2017. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen ritkán alapit valaki családot 15-20 évvel idősebbel. Környezetmben a +/- pár év a jellemző.


És kiábrámdítalak, a régi rendszerben sem toltak senki segge alá lakást, főleg nem 20 évesen. Te valami álomvilágban élsz.


EZ úgy működött, hogy valóban voltak tanácsi lakások, viszont sok évet kellett rá várni, be kellett rá fizetni, tehát eleve nem ingyen adták.

Nem te választottad, hogy hova költözöl, hanem egyszer csak kaptál egy levelet, hogy a bizony címen, egy bizonyos emeleten lesz a lakásod. Nem volt válogatás, hogy ez neked nem tetszik, nem itt akartad.

És persze ez a lakás nem a tied volt, hanem fizetted a bérleti díjat....

2017. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!