Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mikor kell elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mikor kell elengedni a családalapítást, ha egyszerűen nem lehet megvalósítani - 40 évesen,50 évesen?

Figyelt kérdés

Közel 40 évesen 3 kapcsolatom volt - mind mély és minimum 5 éven át tartó. Mind a 3 azért szakadt meg, mert a hölgy nem akart gyermeket vagy már nem lehetett.


Ismét egyedülálló lettem és felmerült a kérdés: Lassan ideje elengedni a családalapítást? Hiszen most még partnerem sincs hozzá.


2019. jan. 6. 14:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

nem kell elengedni, siettetni meg úgyse tudod. akkor lesz megint aktuális a téma, ha valakit megszeretsz. és majd akkor közösen megbeszélitek.


(kivéve ha csak gyerekcsinálásra keresel nőt, akkor nem tudom.)

2019. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Az ő pénze is véges, csak mert sztár.
2019. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Én 26 voltam, a párom 40 amikor az első gyerekünk megszületett.

Pár évig rendben volt minden. Nagyjából 10 ev után derült ki, hogy mik a hátülütői annak, hogy ő már nem fiatal. Én 30-as lettem, a nők akkor vannak nőként a csúcson. Ő meg közel 50-hez... bármilyen energikus is volt az elején, de ez elmúlt. Egyedül vittem a gyerekeket, nem mozdultunk ki sehová, rohanhattam a bicikli mellett én, amikor bicajozni tanultak...

Mostani agyammal nem így csinálnám.

Most is van egy párom, mindjárt 40. Nincs gyereke. Szeretne.

Nem lesz neki, és nem miattam. Aki ennyi idősen nem jutott el idáig, az nem gondolja komolyan. Az arra vár, hogy a csaj majd megold mindent, még mindig nem nőtt fel, és/vagy azt hiszi, neki minden jár. A függetlenség, amíg piacképes, aztán egy relative fiatal nő, amikor már nem az. A fiatal nők meg belemennek, mert a korosztályuk meg javában "vadászik", és megbízhatatlan...

Ennek eredmènyekent pedig meg lehet nézni a mai szerencsetlen gyerekeket.

2019. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi idősen?


A gyerekválallás nem olyan, mint egy kívánság, hogy jaj de jó lenne egy Ferrari és akkor majd x év múlva lesz is egy.


Egyfelől fontos, hogy milyen kapcsolatai vannak az embernek, ha megbízható, jó párkapcsolatban élsz, akkor sokkal hamarabb jön a késztetés a családalapításra.


Persze biztos vannak, akik annyira rá van pörögve a gyerekre, hogy ha kell, akár egyedül is bevállalnák, de a többség több dologgal köti össze ezt a döntést.

2019. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 The pale emperor ***** válasza:
68%

Nekem is ment tönkre kapcsolatom mert nem akartam gyereket. Amit az elején mondtam is.

Akkor jött, hogy de hát biztosan nem gondoltam komolyan. Szóval azért rólad is ad egy képet ez a sztori. Vagy nem tisztáztátok, vagy te is azt hitted, hogy majd kinövi a témát. Nem beszélve arról, hogy az hogy egy nő akar-e gyereket nagyban függ attól is, hogy kivel. Mert lehet, hogy szereti de nem tudja elképzelni, hogy neki "biztonságos" lenne szülni az adott embernek. Függetlenül attól, hogy szereti-e vagy hogy milyen ember.

2019. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg kisgyerekes nőt keresni partnernek?
2019. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 MolotovPunk ***** válasza:
22%

Nálam pont fordított volt a helyzet,abból a szempontból,hogy a legtöbb volt barátnőm akart később gyereket és ezt rövid időn belül közölték is velem.Én viszont még most sem akarok utódot 30 évesen sem.Témához szólva: Szerintem ,ha találsz egy normális tőled pár évvel fiatalabb nőt 4-5 éven belül,akkor még van esélyed jócskán arra,hogy legyen gyereked.Viszont részben te rontottad el,hogy olyan barátnőid voltak eddig,akik nem akartak egyáltalán családot. Egyébként én azt vettem észre,hogy a nők többsége egy bizonyos kor után jobban akar utódot.Legalábbis ismeretségi körömben pont ezt tapasztalom.De azért azt is tegyük hozzá,hogy egy gyerek felneveléséhez rengeteg időre és jó anyagi háttérre is szükség van.

31/F

2019. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ismerkedéssel nem volt soha gond, csak igényem nem volt rá, hiszen otthon volt akit szeretett az ember.


Középvezetőként dolgozom, a küzdősportok megmaradtak, így a megjelenéssel sem gondolom hogy baj van. :)


A probléma, hogy alapvetően karrierista nőkkel volt kapcsolatom, akik áldozatként tekintenek a gyermekvállalásra - alakot és a munkából való kiesést tekintve egyaránt. Nehéz úgy szakítani, hogy alapvetően az érzelmek megvannak, de a az egyik lényeges közös nevező hiányzik.


Még épp 39 vagyok - jövő keddig. Elkezdtem a sportban és a munkában is életemben először megérezni a határaimat, ezért merült fel a kérdés: Le kell-e mondani a családalapítástól...


Más gyermekének a nevelése nem hoz lázba. Nem próbáltam még, mert ismerkedés esetén 3 dolog az, amihez ragszkodom:

1. Ne legyen férjnél.

2. Ne legyen gyermeke.

3. Intelligens nő legyen.


(Az eddigi válaszokat köszönöm, mentek a zöld mancsok.)

2019. jan. 6. 17:22
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

Lassan engedd el...

Én is hasonló cipőben, két - három "nemjókapcsolat" az idő pedig elrepült..., ez van.

Át kell állni reménykedni a szingli anyukákban.

2019. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Ma már az "intelligens" nők nem akarnak gyereket. Nekik az csak nyűg. Szóval elsőként ezt felejtsd el!

41 Vagyok, de már lemondtam róla, hogy több gyerekem legyen, pedig akartam még 2-3-at. De én nős vagyok.

Te viszont még szabad vagy. A te korod nem számít. De a nőé nagyon. Csak egy fiatalabb kell, és nem lesz gond. A 25-30-asok között keresgélnék a helyedben. De nem "intelligenset", mert azt már elszúrtad. A nem intelligens nő sem ostoba, csak őbenne van még anyai ösztön.

2019. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!