Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az az ötletem támadt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az ötletem támadt, hogy indítanék egy "fórumot", ahol kibeszélhetjük, hogy egy társkereső oldalon, (Lásd Tinder) hogyan szűrhetjük ki egy profil alapján, hogy melyik LÁNY akar szex kapcsolatot, illetve melyik, komoly, mélyebb kötődést?

Figyelt kérdés

Mindenki megoszthatja tapasztalatait, gondolatait, ezzel segítve egymást, illetve azokat akik még nem jártasak az online párkeresésben.

Lehet pszichológia, evolúciós, és tapasztalatból eredő gondolatokat megfogalmazni.

Ez most csak LÁNYOKRÓL szól, a lányok is nyugodtan csinálhatnak a FIÚKRÓL külön fórumot.

Lányok válaszát is szívesen fogadom.


2019. jan. 7. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Nosza!

32/f

2019. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz az ötlethez mit szólnál, hogy odamész egy lámyhoz, megszólítod és ismerkedtek??
2019. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

#2. Beszélni a száddal? Egy másik emberhez? Te normális vagy???!!! :D

32/f

2019. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Tinder=fail!

Nem olvastal meg ezernyi kerdest arrol, hogy mennyire lehetetlen online ismerkedni?

Forum helyett inkabb hozz letre egy csoportot ahol tenyleg a valo eletben talalkoztam es beszelgettek kulonfele temakrol.

Sok ertelmesebb dolog lenne.

2019. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Uh,akkor most a pasik fogják összedugni az orrukat és egy jelképes asztalkorül kitalálni,hogy ez és ez a csaj milyen lehet,mit akarhat,mit gondolhat.Taps.😂A pasik se különböznek akkor Tőlünk nőktől annyira.
2019. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Igazából semmi sem változott... felfestjük a zsákmányt a szoba falára, jól megszurkáljuk, megbeszéljük hogyan kellene elejteni, majd csoportosan a nyomába eredünk 😂

32/f

2019. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
#6 ez jo 😅
2019. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Ne röhögjé', itt áldozatok lesznek 😂

32/f

2019. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

en beszalnek de ugyis jonnenek vele hogy "Mi ez a helyesiras?

Amugy 90% csavo oda jarna rigyalni es a vege az lesz hogy kozos dontes alapjan megszavaztatok hogy minden lany egy k..va.

2019. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is értem, miből gondoltam hogy ebből éttelmes eszmecserék kerekednek majd ki. Az idejárók egyik fele egy megmondó és bölcs ember, a másik fele meg troll. Ahhoz képest meg, hogy százszámra vannak a cikkek irva a tinder hasztalanságáról, a magyarországon élő férfiak nagyobb százaléka használja, mint amennyi nem :D
2019. jan. 7. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!